Як вибрати якісний маринатор?

Що з себе представляє маринатор і як він працює?

Маринатор - невеликий пристрій маленької ваги, зручний у використанні і невибагливий у догляді. Воно застосовується при маринуванні продуктів. На кухні прилад не займає багато місця. З ним також полегшується процес маринування на дачі або в заміському будинку.

Суть його роботи полягає в обробці продукту за допомогою створення вакуумного середовища. У спеціальну ємність поміщають заздалегідь підготовлені продукти і додають готовий маринад або різні приправи за смаком.

Головна перевага пристрою в тому, що ємність постійно обертається. За рахунок цього продукція маринується з усіх боків однаково.

Ємність під продукти знімна, тому її можна використовувати для зберігання їжі в холодильнику.

Довідка: Вакуум - це безповітряний простір. Волокна продуктів під вакуумом розтягуються, що дозволяє маринаду проникати в них.

Важливо знати, що мариновані продукти можуть приносити шкоду деяким людям, так як в них міститься оцтова кислота. Вона руйнує зубну емаль, згубно впливає на травну систему, на роботу нирок і серцево-судинної системи.

Здоровій людині маринад сильної шкоди не приносить, але людям із захворюваннями шлунка, сечо-статевої системи і підвищеному артеріальному тиску такий продукт вживати в їжу не бажано. Маринад тільки посилить поточні захворювання. Також мариновані продукти сильно підвищують апетит. Для людей, які страждають зайвою вагою вживати їх в їжу не рекомендується.

За смаковими якостями і своїми особливостями продукти, приготовані в маринаторі, ні чим не поступаються замаринованим звичним методом за тривалий проміжок часу.

Маринад покращує смакові якості їжі, і крім того:

  •     зберігає корисні речовини в овочах;
  •     позбавляє від сильного алкогольного сп'яніння;
  •     прискорює і підсилює процес перетравлення їжі.

Ви напевно звикли бачити на полицях магазинів широкий вибір маринованих продуктів. Серед них помідори, огірки, гриби, перці і багато інших. Але ціна не дозволяє їх купувати часто. З цієї ситуації є раціональний вихід-маринуйте самостійно. Так вийде не тільки смачніше, але і корисніше.

Звичайно звичний метод маринування забирає багато сил і дорогоцінного часу. Якщо ви бережете ці ресурси, скористайтеся маринатором. Він заощадить значну кількість часу і сил, які можна залишити на інші справи, при цьому вийде смачний і якісний продукт. Головне підібрати для себе правильну модель.

Вибираємо якісний маринатор правильно

Важливо врахувати три характеристики.

Матеріал, з якого виготовлений корпус

Недорогі маринатори виготовляються з пластика. Він прослужить недовго через крихкість, до того ж цей матеріал екологічно небезпечний.

Найякіснішими, міцними, екологічно безпечними довговічними пристроями є ті, які виготовлені з нержавіючої сталі.

Не менш практичними можна назвати вироби з розжареного скла. При виборі моделі такого типу важливо переконатися в тому, що скло дійсно гартоване. В іншому випадку прилад вийде з ладу при високій температурі. Пам'ятайте, що купувати техніку потрібно у перевірених виробників. Підробка не тільки може зіпсувати вам страву, але і несе небезпеку через неякісні матеріали.

Об'єм ємності для продуктів

Обсяг контейнера для м'яса, як правило, обчислюється від 4 до 6 літрів. У них можна маринувати тушки птахів або свинячу рульку. Існують також чаші з місткістю до 3 літрів. Для м'яса вони не підходять, але прекрасно справляються з овочами.

Набір додаткових опцій маринатора

Важливою є ергономічність і безпека виробу. Тому рекомендується купувати прилад з опцією автовідключення, індикатором роботи, таймером і відділами, в яких окремо зберігаються шнур і вакуумна трубка.

Якщо ви плануєте часто використовувати маринатор для приготування м'яса, зверніть увагу на варіант зі спеціальною знімною відбивною обшивкою.

Максимально допустиме завантаження виробу також є однією з характеристик, на яку варто звертати увагу.

Перш ніж включити тільки що куплений прилад, потрібно його ретельно промити і протерти насухо тканиною. Далі-встановити на плоску поверхню і переконатися в нормальній захисту прокладки клапана. Після цього можна підключати маринатор до електрики.

Розібравшись з тим, як правильно вибирати маринатор і який саме вам потрібен, не відкладайте і купуйте його. Він полегшить вам життя і готування перестане бути таким довгим процесом.

Якісних покупок і смачного!