Як вибрати соковижималку

Те, що свіжовичавлений сік корисніше пакетованого, знає багато хто. Зважившись на покупку соковижималки, складно не загубитися серед безлічі моделей, їх характеристик і функцій. Перед придбанням подумайте, що конкретно ви чекаєте від приладу, так як у кожного є свої плюси і мінуси.

Соковижималки бувають механічними і електричними. У механічних моделях важіль в тисне на фрукт, тим самим вичавлюючи з нього сік. Робота електричних залежить від мети, яка поставлена перед приладом. Електричні соковижималки бувають шнекові, цитрусові і відцентрові (універсальні).

Розглянемо робочі здібності кожної з них, а також їх плюси і мінуси.

Цитрусова соковижималка

У продажу представлені як механічні, так і електричні моделі. Це найбюджетніші соковижималки. Простою у виконанні є механічна, але є істотний мінус – низька ефективність. Для отримання однієї склянки соку потрібно багато фруктів і сили. Цей прилад здатний добути сік з цитрусових фруктів, а також з гранатового насіння. Фрукт розрізають на дві половини і кладуть під прес. При тиску на важіль сік буде стікати в стакан. Перед покупкою подивіться на матеріал преса, він повинен бути чавунним і твердо стояти на місці, і міцний важіль, так як саме на нього буде найбільший вплив.

Електрична соковижималка представлена у вигляді глечика з конусоподібною насадкою з різьбленням. Розмір різьблення безпосередньо впливає на кількість м'якоті при завершенні роботи. Чим вона менше, тим менше буде м'якоті. У більш дорогих моделях в роботі насадки є реверс. Обертання в різні боки допоможе максимально вичавити сік з кожного фрукта.

Відцентрова соковижималка

Робота вибудувана за принципом центрифуги: кругове обертання терки забезпечує подрібнення плодів до стану каші. Далі кашка проходить через сито, затримуючи м'якоть і віддаючи сік. Фрукти і овочі потрапляють в соковижималку через шийку. До терки вони проштовхуються спеціальним пластмасовим штовхачем. Він забезпечує безпеку для рук під час процесу.

Відцентрові моделі бувають з двома видами сепараторів:

  1. Циліндричний - відрізняється максимальним віджаттям соку. Макуха на виході практично суха. Мінус – відсутність автосбросу макухи. Після двох склянок прилад вимагає Ппромивання.
  2. Конічний. Самостійно видаляє макуху в окрему ємність. Зручна функція, якщо соку потрібно більше, ніж пара склянок. Відмінно підійде для великої родини. Прилад зручно мити, але є один мінус – менше продуктивність.

Істотними плюсами відцентрової соковижималки є робоча швидкість і здатність впоратися з великою кількістю овочів і фруктів. Але це досить шумний прилад, до того ж не підходить для м'яких фруктів і вимагає відключення кожні 15 хвилин, щоб уникнути перегріву двигуна.

Шнекова соковижималка

Процес роботи нагадує м'ясорубку: віджимання соку забезпечує обертання гвинтового шнека (вала). На відміну від роботи відцентрової соковижималки, в шнекової відразу відділяється макуха від соку, а не пропускається через сито.

Шнекові відрізняються потужністю і здатні вичавити абсолютно будь-який сік. Відмінний варіант для приготування дитячого харчування, фаршу або паштету. При роботі зберігає якість соку і насиченість смаку.

Правила вибору

Перед покупкою детально вивчіть основні характеристики соковижималки і виділіть ті, які знадобляться вам і вашій родині.

    1. Потужність. Чим вона вища, тим швидше ви насолодитеся свіжовичавленим соком. Виняток - шнекова, тут навпаки - нижче потужність, але вище показник продуктивності.
    - Потужність у відцентровій становить від 500 до 2000 Вт. Для щоденного вживання соку в невеликих обсягах буде достатньо до 600 Вт. Якщо плануєте консервацію, то беріть моделі з максимальною потужністю.
    - Потужність шнекової варіюється від 200 до 500 Вт, а для цитрусових – від 20 до 80.
    2. Число швидкостей. Зазвичай їх від 1 до 9. Для віджиму соку в невеликих обсягах досить буде трьох. Але для переробки твердих продуктів потрібно більше швидкостей.
    3. Матеріал корпусу. Виконується з пластика або нержавіючої сталі. Перший - дешевше, легше, простіше в догляді. Мінуси - мінімальна міцність і втрата кольору з часом. Нержавійка в цьому випадку надійніше, але такий корпус додає не тільки вагу соковижималці, але і вартість. Виберіть модель з прогумованими ніжками. Це забезпечить додаткову стійкість приладу.
   4. Обсяг ємності для соку. Залежить від особистих потреб. Для одного або двох чоловік досить буде до 600 мл, а для сім'ї побільше – 1,2 л.Ємність для макухи, якщо передбачена комплектацією, зазвичай знімна, що добре при чищенні.

Поради при придбанні соковижималки

При покупці соковижималки враховуйте кілька порад:

  •  зробіть вибір на користь приладу з додатковим сепаратором відділення піни, який позбавить від необхідності проціджування соку;
  •  мити прилад краще відразу після використання, тому наявність в комплекті спеціальних щіточок для миття важкодоступних ділянок буде перевагою;
  •  опція "крапля-стоп" дозволить підняти носик відразу після завершення роботи, тим самим мінімізуючи ризики забруднення столу або підлоги краплями соку;
  •  функція "безпечний режим" не ввімкне прилад при помилках збірки.

Вдалого вибору вам і смачного соку!