Як обрати тостер для дома

Ароматний хлібець з привабливою хрусткою скоринкою - ідеальний сніданок для половини жителів земної кулі. Отримати його допомагає тостер - нехитрий, але дуже зручний пристрій, в якому звичайний хліб під впливом інфрачервоних променів перетворюється в ласий шматочок.

До вибору тостера варто поставитися відповідально. Неякісна модель може надовго зіпсувати вам настрій. Давайте дізнаємося, від чого слід відштовхуватися при покупці цього виду техніки. Вибираючи модель, враховуйте наступні параметри:

  • Потужність

800-100 Вт достатньо, щоб приготувати підсмажений хліб швидко і не витрачаючи багато електрики.

 

  • Управління

Може бути автоматичним, напівавтоматичним або ручним.

Ручні Тостери зустрічаються все рідше. Що й не дивно: навіщо стояти біля апарату і перевертати шматок з боку на бік, якщо можна купити модель трохи дорожче, задати їй час і ступінь прожарювання, і трохи почекати.

  • Кількість відділень

Найчастіше в тостерах 2 відділення: на два шматочки хліба. Є моделі з 1, 3 і 4 відділеннями. У деяких апаратах можна закладати у відсіки по 2 шматки хліба: в результаті ви отримаєте 4 тости відразу - досить, щоб втамувати голод!

Важливо! Вибираючи модель, ретельно виміряйте відсік і прикиньте: чи поміститься в нього шматок ручної нарізки?

  • Функція

Тостер може не тільки готувати тости: він може володіти і деякими іншими функціями. Наприклад, функцією розморожування. Вона актуальна для тих, хто зберігає хліб про запас в морозильнику. Досить поставити булку на спеціальну решітку і натиснути на кнопку: гаряче повітря миттю зробить свою справу. За таким же принципом розморожуються і маленькі булочки, і підігріваються вже остиглі грінки.

Ще одна функція - автоматичного центрування - сама визначить: як краще розташувати шматочки всередині відсіку, щоб вони гарненько присмажилися і були ще смачніші. А маленькі скибочки вам допоможе витягнути функція підйому.

 

  • Термостат

Вбудований термостат може мати до 11 рівнів ступеня обсмажування (більшість апаратів - 6), кнопку відключення тостера і звукове сповіщення про те, що тости пора витягувати.

  • Матеріал

Одні виробники використовують спеціальний, дуже міцний пластик. Такі моделі відрізняються яскравими кольорами і привабливим дизайном, і здатні гармонійно вписатися в будь-який кухонний інтер'єр. Інші віддають перевагу сталі і алюмінію: вони будуть служити набагато довше. У виробництві з'явилися також "холодні стінки" - вони не дозволять вам отримати опік, ненавмисно доторкнувшись до включеного тостера.

  • Додаткові опції

- Виробники, плануючи полегшити користувачеві прибирання, передбачили в пристрої піддон для крихт. Його легко витягувати і чистити після кожного готування.

- Ще одна приємна дрібниця - великий відсік для зберігання шнура. Завдяки йому шнур захищений від подряпин.

- На ніжках тостера є гумові наліпки, які не дають пристрою ковзати по столу.

Помилково думати, що тостери - техніка складна і небезпечна. Навпаки: сучасні моделі прості в управлінні і абсолютно безпечні. До кожного додається докладна інструкція, в якій розбереться навіть дитина.

Заощаджуйте такі дорогоцінні ранкові хвилини, коли можна трохи подрімати, або зробити розминку, або просто постояти біля вікна, спостерігаючи, як прокидається місто. Скористайтеся тостером, і нехай ваш ранок буде добрим!