Як вибрати бутербродницю правильно

Для смачного перекусу багато людей все частіше стали готувати хрусткі сендвічі. Але, щоб їх зробити, необхідно мати під рукою спеціальний прилад - це бутербродниця, і вибір серед них досить великий. Багато хто помилково, вважають, що в бутербродницях можна приготувати тільки бутерброди, а ось і ні. Даний прилад здатний нагодувати сім'ю не тільки хрусткими сендвічами, але також він дає можливість приготувати вафельки, печиво, оладки, млинці, омлет, а також підсмажити на грилі стейк.

Параметри вибору, першорядні нюанси.

Незважаючи на те, що агрегат має примітивну конструкцію, представлених моделей багато. Кожен зможе підібрати собі прилад без хитромудрих функцій.

Основні параметри:

Вид панельок. Бутербродниця дає можливість приготувати сендвіч з будь-якого хліба, можна використовувати і спеціальний для сендвічів, або звичайний, до якого ми звикли. Виділяють кілька варіантів панелей:

 •     панель, розділена на квадрати - розрахована під цілий шматочок спеціального хліба для тостів;
 •     у вигляді трикутників - підходить під половинки квадратної форми хліба;
 •     форма овалу - розрахована для стандартного батона.
 •     панель без виїмок, вважається незручною, так як сир в таких панельках розтікається по краях, за рахунок того, що немає затискачів. Однак в таких пластинах з легкістю можна приготувати м'ясо або рибку.

Важливим моментом є і те, щоб панельки були знімними. Такий варіант зручний для очищення пластин, і для заміни одну на іншу. Панельки виготовляються з металевих сплавів, і можуть мати тефлонове напилення.

Потужність, це той параметр, завдяки якому можна визначити, як швидко буде приготований сендвіч.

 •     600 - 700 Вт - невисока;
 •     750 - 800 Вт - оптимальна;
 •     вище 900 Вт - досить висока.

Істотної відмінності між режимами малої і високої потужності немає, виграш за часом буде незначний. Недолік приладу з високою потужністю, це витрата електроенергії і ціна на такі моделі.

Розмір. Можна вибрати бутербродницю для однієї людини, а можна і підібрати варіант коли одномоментно готуються кілька сендвічів, такий варіант ідеально підійде для сім'ї з декількох осіб.

Додаткові особливості

При покупці приладу зверніть увагу на такі особливості:

Матеріал корпусу. Пластик (він дешевше і легше, але запах повинен бути відсутнім), метал (він важче і ціна на нього вище).

Наявність термостата. Дозволяє самостійно встановлювати і регулювати температуру (високу можна встановити для гриля, низьку для випікання вафель).

Безпека. Як і з будь-яким електричним приладом, з бутербродницею треба дотримуватися всіх заходів безпеки. При виборі необхідно звернути увагу, щоб ручка і корпус були виготовлені з термостійкого матеріалу, а так само був захист від перегріву і фіксація панелей під час роботи.

Плюси, які можуть додатково бути присутніми в бутербродниці:

 •     функція підігріву;
 •     функція розморожування;
 •     оснащення гратами, для підігріву булочок;
 •     лоток для крихт;
 •     цифрове табло для відстеження процесу приготування.

Торгові марки, що пропонують відмінні вироби за прийнятними цінами.

Якісний товар випускають Tefal, Philips, Moulinex, Clatronic, Gorenje, Redmond вони пропонують прилади високої якості, за невелику вартість. Чи не погані агрегати по співвідношенню ціна/якість випускають фірми Aurora, Saturn, Magio, Tristar, Scarlett, Vitek, MPM і інші торгові марки.

Пропозицій на ринку товарів безліч, кожен покупець зможе вибрати той прилад, який підійде за всіма параметрами, в тому числі і за вартістю.

Важливо! Якщо ви хочете нагодувати сендвічами сім'ю з декількох осіб, то перевагу слід віддати агрегатам, розрахованим на кілька порцій. Завдяки цьому, ви заощадите електроенергію, зробивши бутерброди за раз або два, ніж нескінченно включати прилад і готувати поштучно.

Якщо розеток на кухні мало, краще вибирати прилади з довгим кабелем живлення, щоб не було необхідності використовувати подовжувачі.