Чому варто купити мобільний кондиціонер?

У сучасному світі мобільні кондиціонери є одним з найбільш використовуваних типів кліматичної техніки, віддаючи першість лише спліт-системам. Однак, в деяких випадках саме придбання мобільного кондиціонера стало б оптимальним рішенням.

У чому відмінність між мобільними кондиціонерами і спліт-системою?

Головні відмінності полягають в їх конструкції. Спліт-система - це роздільна система, що складається з 2 блоків. Мобільні кондиціонери - це моноблочна система, в якій всі комплектуючі приховані під єдиним корпусом.
Також для моноблочної конструкції у мобільного кондиціонера притаманна наявність трубки, через яку виходить волога. Дану трубку частіше виводять у віконний отвір або інший отвір, який, якщо необхідно, можливо зробити в стінці.

Яка потужність мобільного кондиціонера?

Багато з даних пристроїв призначені для роботи в досить невеликих кімнатах, тому вони не володіють понад потужністю. Мобільний кондиціонер не підходить для великих торгових майданчиків. Однак він прекрасно буде працювати в кабінеті, кухні, кімнаті або офісі.

Функціонал мобільних кондиціонерів

Мобільні кондиціонери крім обов'язкової функції охолодження повітря мають такий функціонал:

  •     Вентиляція. Дана функція кондиціонера не дасть можливості сформуватися в кімнаті, не пропускаючим крізь себе повітря, "мертвим зонам" і ділянкам з великим температурним перепадом.
  •     Осушення повітря. Завдяки цій опції, можливо, підтримувати повітряну вологість в межах норми. Таким чином покращиться настрій, здоров'я і дієздатність користувача. Безумовно - це найкорисніша функція.

Підіб'ємо підсумок: мобільний кондиціонер стане найкращим вибором для тих, хто не хоче витрачати фінанси за занадто великий функціонал, основна частина якого не потрібна. Якщо ви віддаєте перевагу розумно розпоряджатися грошима і прихильні до мінімалізму, то мобільний кондиціонер підійде вам найкраще, адже він включає в себе основний функціонал.

Плюси і мінуси мобільних кондиціонерів

Переваги:

  •     Прийнятні ціни. Ціни на мобільні кондиціонери часом бувають в три рази менше, ніж у аналогічних за типом спліт-систем, при цьому надійність буде не гірше.
  •     Мобільність. Дані кондиціонери можливо з легкістю переносити з одного приміщення в інше, майже не витрачаючи сил. Ви можете взяти пристрій на дачу і забрати, потім його додому.
  •     Симпатичний дизайн. До зовнішнього оформлення кондиціонера дизайнери підходять з особливим креативом, оскільки пристрій не буде заховано під стелею і буде завжди перед очима.
  •     Легка установка. Монтаж мобільного кондиціонера відбувається просто, адже його досить поставити на необхідне місце і провести трубку за вікно. Таким чином не потрібні послуги майстра, отже, не доведеться витрачати зайві гроші.
  •     Вигідність. В середньому мобільний кондиціонер споживає в 1,5-2 рази менше енергії, ніж спліт-система.
  •     Простота у використанні і техобслуговуванні. Управляти кондиціонером зможе навіть маленька дитина. Сервіс також не витрачає багато часу та грошей. А коли виникне потреба відвезти пристрій в сервіс-центр, то зробити це буде досить легко

Недоліки:

  • Мобільні кондиціонери під час роботи більш галасливі, ніж спліт-системи. Але сучасні моделі працюють набагато тихіше, ніж їх застарілі попередники.

У підсумку можна стверджувати, що рішення придбати мобільний кондиціонер буде найраціональнішим для тих, кому потрібно добротний і надійний пристрій, який можливо пересувати в будь-яку точку, при цьому ціна на нього більш доступна.