Як використовувати бездротові навушники

Кожен користувач вибирає для себе оптимальний варіант навушників, знайомиться з усіма моделями, з інструкцією, і вибір багатьох сучасних покупців зупиняється на бездротових навушниках. Перед придбанням варто ретельно дізнатися про всі характеристики пристрою, тим більше що моделей є велика різноманітність.

Функції навушників

Будь-які навушники Bluetooth мають як правило три клавіші управління, так як їх фукции часто поєднуються, то все управління буде залежати від варіацій натискань і тривалості утримань кнопок. Розглянемо головні функції, які зустрічаються найчастіше:

  1.   Більшість бездротових пристроїв включаються за рахунок суміщеної кнопки вкл/викл, таким чином, гарнітуру можна не тільки ввімкути, але і вимкнути. Досить утримувати її кілька секунд, щоб функція спрацювала. Є й такі апарати, де передбачена окрема кнопка живлення, наприклад вона, представлена у вигляді невеликого перемикача.
  2.   Гучність регулюється кнопками "+" і "-" відповідно. Вони ж можуть служити і для переходу на наступний трек при прослуховуванні мелодії на гаджеті.
  3.   Кнопка плей/пауза. Вона підходить для того, щоб управляти плеєром. Ця ж клавіша може відповідати за включення і виключення гарнітури для відповіді на дзвінок, повторного набору останнього номера.
  4.   Bluetooth навушники можуть мати окрему кнопку для прийняття дзвінка, вона також може використовуватися для закінчення розмови по телефону.
  5.   Останні моделі навушників-гарнітур можуть за допомогою окремої кнопки вимикати мікрофон.

Природно, що чим більше функцій на клавішах, тим менш швидко можна буде ними управляти. Саме тому при виборі гарнітури слід все уважно продумати і зупинити свій вибір на одній більш оперативній моделі.

Підключення навушників

Спосіб підключення бездротових навушників до вашого ПК, ноутбука, планшета або смартфону має ряд відмінностей. І вам слід їх знати, якщо ви збираєтеся використовувати навушники при роботі з різними пристроями.

Як підключити до смартфону?

Найпростішим варіантом підключення бездротових навушників можна вважати під'єднання їх до планшета або мобільного телефону. Досить буде включити навушники і прийом Bluetooth, а далі здійснити пошук потрібного пристрою. Далі автоматично виконується сполучення, вами налаштовуються параметри протоколу конвертації даних. Все, тепер можна спокійно користуватися пристроєм.

Підключення на ноутбуці

Багато ноутбуків мають в своєму складі модуль Bluetooth, а значить ніякої апаратури докуповувати не буде потрібно. Єдине, що потрібно - включений модуль Bluetooth і правильні драйвера, які повинні підходити під операційку, встановлену на вашому ноутбуці.

Буває так, що модуль Bluetooth відсутній, або немає можливості встановити відповідні драйвера, тоді вирішуємо завдання таким чином: підключаємося так само, як і до ПК.

Підключення до ПК

Як правило, в персональному комп'ютері відсутній штатний модуль Bluetooth, тому його купують окремо. Він встановлюється у вільне гніздо USB і налаштовується. Якщо є бажання активно користуватися навушниками з комп'ютером, тоді треба купити бездротову гарнітуру разом з базою, яка приєднується до комп'ютера USB-кабелем. Природно, що ця модель може коштувати трохи дорожче, але так можна буде повністю позбутися складнощів з настройками.

Як правильно заряджати бездротові навушники

Bluetooth навушники обов'язково заряджаються. У наборі при покупці передбачається спеціальний кабель, який приєднується до мережі. Після придбання навушників їх треба повністю розрядити, а потім зарядити і повторити таку процедуру рази два-три. В гарнітурі є вбудований контролер, він не дасть повністю розрядитися навушникам або набрати надлишкової енергії. Але, намагайтеся не залишати навушники на зарядці занадто довго.

Якщо з якоїсь причини вами не планується використовувати навушники довгий час, пам'ятайте - вони повинні бути попередньо зарядженими. В інструкції до бездротових навушників завжди вказується, скільки треба часу, щоб батарея розрядилася, але як правило, виробник вказує середній час в різних режимах роботи, тому з дійсністю можуть бути невеликі розбіжності.