Яку сушарку для взуття вибрати?

У своєму житті кожен не раз стикався з проблемою промоклого взуття через погодні умови. Восени переслідує сльота і часто йдуть дощі, взимку – мокрий сніг. Після відвідування вулиці доводиться сушити взуття. У старі добрі часи черевики, валянки чи чоботи «томилися» на печі чи радіаторах опалення, але зараз такий спосіб пішов у минуле, адже з'явилася альтернатива – електрична сушарка для взуття.

Користь електросушарок

Сухе взуття перешкоджає появі грибкових захворювань ніг, допомагає почуватися зручно та комфортно. В наявності і питання економії – постійно вологе чи мокре взуття прослужить господареві недовго, швидко деформується або взагалі розклеїться.

Аргументи за:

  •      за допомогою електричної сушарки взуття висушити дуже легко, оскільки вона компактна, і її можна носити з собою навіть у невеликій сумочці;
  •      процес сушіння взуття відбувається зсередини, що допомагає йому набути первісного вигляду;
  •      електросушарки не споживають велику кількість електроенергії.
  •      прилад простий у використанні: вставляють сушарку всередину взуття і включають в розетку.

На що звернути увагу при покупці

Перш ніж придбати таку незамінну в побуті річ, потрібно мати уявлення про те, які бувають електросушарки та на які параметри варто звернути увагу ще в магазині, щоб потім не розчаруватися у покупці.

Види електричних сушарок

1. Пластини

Нагрівальні елементи представлені у вигляді пластин, поміщених у корпус із пластику. Частини пластин з'єднуються дротом, від якого йде вилка для підключення приладу до розетки.

Довжина та форма пластин може бути різною: дитячі електросушарки можуть бути представлені у формі кумедних фігурок тварин або казкових персонажів та мати невеликий розмір. Прилади для сушіння дорослого взуття відрізнятимуться більшим розміром. Підібрати сушарку можна для будь-якого розміру взуття.

До плюсів електричної сушарки з пластин віднесемо низьку ціну та можливість економії електроенергії, а до мінусів – багато часу на процес висушування взуття, близько 10 годин.

 2. Аеросушарки

Прилад складається з трубок, які подають гаряче повітря за принципом роботи фена та основи. Підставу приладу можна закріпити там, де зручніше: на підлозі або стіні.

Все, що потрібно зробити – насадити взуття на трубки та включити аеросушарку.

До плюсів віднесемо можливість швидко висушити не лише взуття, а й шапки, рукавиці чи шкарпетки. До мінусів – вищу вартість порівняно з сушаркою із пластин та необхідність контролювати процес, оскільки через безперервне обдування гарячим повітрям взуття можна пересушити та зіпсувати.

3. Ультрафіолетовий нагрівач

Зовнішній вигляд УФ-сушіння нагадує пристрій сушарок-пластин, але відрізняється принципом роботи. Під дією спеціальної бактерицидної лампи або ультрафіолетового випромінювача прилад не тільки допомагає висушити взуття, а ще вбиває бактерії та грибок.

Тому до плюсів даного пристрою віднесемо можливість дезінфікувати та знезаражувати взуття протягом невеликої кількості часу, до мінусів – ціни на ультрафіолетові нагрівачі. Вони відрізняються в залежності від обраної моделі та розміру приладу, але коштують однаково недешево.

Огляд зовнішніх параметрів

Будь-яка модель електричної сушарки вимагає уважного вивчення зовнішніх параметрів – вони мають відповідати належним вимогам.

Перш ніж зробити покупку, перевірте таке:

  •     якість з'єднання деталей – вони не повинні містити щілини чи залишки клею;
  •     шнур щодо щільності і товщини;
  •     ознайомтеся з показниками нагрівання пристрою: не нижче та не вище 60-70 градусів. Низька температура нагрівання призведе до дуже довгого сушіння, висока температура здатна зіпсувати взуття.
  •     корпус електросушарки на предмет циркуляції повітря: що якісніший пластик і чим більше в ньому отворів, то краще.
  •     можливість роботи від батарейок. Стане в нагоді тим, хто часто знаходиться далеко від будинку.

Насамкінець можна сказати, що електрична сушарка для взуття - корисний малогабаритний прилад, який допомагає якісно висушити вологе взуття, бореться з неприємним запахом і навіть усуває хвороботворні бактерії.