Що потрібно знати при виборі кухонного комбайна

Правильно підібраний кухонний комбайн допоможе вам заощадити не тільки гроші, але і місце на кухні. Адже саме цей пристрій може замінити цілий ряд побутових приладів: блендер, м'ясорубку, міксер, тістомішалку і безліч інших. При виборі кухонного комбайна насамперед необхідно визначитися зі своїми потребами, щоб не переплачувати за непотрібні функції.

Основні параметри, які слід врахувати при виборі

Потужність. Чим вище потужність комбайна - тим більше у нього можливостей. Малопотужний пристрій може недостатньо ефективно справлятися зі своєю роботою. Для домашнього використання найкращим вибором стане потужність від 800 до 1000 Вт.

Розмір чаші. На ринку представлені пристрої з об'ємом чаші від 0,5 літра до 7 літрів. Тут вибір залежить від того, на скільки людей ви плануєте готувати. Для сім'ї з 3 або 4 людей повинно вистачити чаші ємністю від 2 до 3 літрів.

З чого зроблена чаша. Зазвичай це пластик, нержавіюча сталь або скло. Деякі виробники комплектують комбайни набором чаш з різних матеріалів. Пластик або скло зручніше при шинкуванні овочів, виготовленні коктейлів, збиванні, чашу з цих матеріалів можна поставити в мікрохвильовку. Металеві чаші можна використовувати на відкритому вогні, вони краще підходять для замішування тіста і переробки м'яса.

Кількість швидкостей. Наявність декількох швидкісних режимів дозволяє вибрати оптимальний при роботі з різними видами продуктів.

Тип управління. Самі бюджетні моделі забезпечені лише кнопкою включення/вимикання. У трохи складніших пристроях буває регулювання швидкостей і часу роботи за допомогою механічного перемикача. Моделі з сенсорними кнопками не надто надійні - у них трапляються неполадки через стрибки напруги. Найдорожчі на сьогоднішній день кухонні комбайни з інтелектуальними процесорами можуть самостійно розпізнавати продукти і підбирати для них оптимальний режим роботи.

Що у комплекті. Можуть комплектуватися різними наборами насадок і ножів. Найпоширеніші варіанти: дисковий ніж для шинкування або нарізки шматочками різних форм, ніж-крильчатка для подрібнення і рубки продуктів, насадка для замішування тіста, терки з отворами різних розмірів, блендер, млинок для маленьких порцій продуктів.

Дорожчі моделі можуть мати в комплекті соковижималку, прес для цитрусових, шнекову м'ясорубку, кавомолку і так далі. Краще буде придбати модель, забезпечену всіма потрібними вам насадками. Деякі виробники дають можливість окремо докупити відсутні ножі та насадки.

Додаткові функції. Необов'язкові, але роблять роботу з комбайном більш комфортним і безпечним: автоматичне вимикання при перегріві, блокування запуску при некоректній збірці, імпульсний режим, відділення для зберігання насадок.

Краще придбати кухонний комбайн або кілька вузькоспеціалізованих приладів?

Відповідь на це питання залежить від того, які прилади є у вас в наявності і наскільки ви задоволені їхньою роботою. Якщо у вас є основні необхідні вам пристрої, то купувати комбайн має сенс лише в тому випадку, якщо він буде істотно більш потужним. Комбайн стане найкращим вибором для тих, хто обмежений в корисній площі кухні і для тих, хто ще не встиг придбати окремі прилади з аналогічними функціями.

Недорогий варіант або шикарна кухонна машина?

Можливості кухонних машин вражають: висока потужність і якісні сталеві деталі роблять їх здатними витримувати великі навантаження, надійними і невибагливими. Але коштує така техніка досить дорого і придбати її спроможні зазвичай заможні люди, професійні кухарі або дуже захоплені кулінарією любителі.

При помірних навантаженнях і акуратному поводженні бюджетна техніка буде служити вам вірою і правдою протягом тривалого періоду часу.

Намагайтеся вибирати надійних виробників, а також звертайте увагу на зазначені в інструкції з експлуатації дані про максимально допустимі навантаження і час безперервної роботи. Успіхів!