Як зняти квартиру власнику собаки?

Багато власників собак стикаються з низкою проблем при виборі знімного житла: "Як домовитися з орендодавцем?", "Де найкраще знімати?", "Як не переплатити?" та інші. Відповіді на всі ваші питання ви знайдете в даній статті.

Під час пошуку житла, багато власників собак часто зустрічають в оголошеннях про здачу житла позначки: «Без домашніх тварин», господарі квартир не хочуть селити мешканців з їх чотириногими друзями. Особливо це поширене у великих містах і хороших районах.

Незважаючи на цю проблему знайти відповідне житло все ж можна. Адже багато хто живе зі своїми улюбленцями і на знімних квартирах.

Чому орендодавці негативно ставляться до орендарів з тваринами?

Здебільшого, вони побоюються, що собака буде паскудити вдома і залишиться жахливий запах. До того ж, тварина може зіпсувати меблі, підлогу і стіни, в період линьки шерсть буде поширюватися по всій квартирі. Так само насторожує той факт, що собака може проявляти свою невихованість, що призведе до проблеми з сусідами.

Є й такі господарі квартир, які допускають проживання з собакою, але на підвищеній оплаті оренди, можуть брати більше в два, а то й три рази. Але іноді вдається домовитися з такими людьми на адекватні умови оплати.

Повинна бути стратегія!

Не поспішайте кидатися на перше-ліпше оголошення. Для початку вам потрібно оцінити характер, звички і габарити свого друга меншого. Маючи порядну, слухняну і привчену ходити у своїх справах на вулицю собаку, ваші шанси на знімання квартири пристойно зростуть.

Собачий депозит

При впевненості в своєму бюджеті і тварині можете сміливо укладати угоду з господарем житла. За умовами договору, при заселенні вам доведеться відразу оплатити оренду, аванс за наступні місяці, а також страхову суму для відшкодування заподіяної вами шкоди квартирі, в разі чого. Якщо пригод через собаку не станеться, то при виселенні вам ці гроші повернуть.

В Європі таку заставу зазвичай використовують в готелях і туристичних центрах. Йому дали назву «Собачий депозит».

Ремонт за свій рахунок або квартира без обстановки

Існує два варіанти відшкодування збитку від тварини, не оплачуючи при цьому страховку. Перший - обговорити з власником житла можливість заміни зіпсованих меблів або організацію ремонту. Другий - зняти стару або немебльовану квартиру, в якій, по суті, вже нічого псувати. Та й господарі не будуть проти собак, якщо здадуть вам її за хорошою ціною.

Квартира в передмісті або приватний будинок

Якщо у вас є машина, то не погано було б задуматися про оренду приміського будинку. У невеликих населених пунктах ставлення до мешканців з тваринами значно краще. Вартість теж адекватна.

Не маючи можливості знімати квартиру, оренда будинку в приватному секторі - це хороший варіант. Вам набагато простіше буде вигулювати собаку, та й можна буде спорудити для неї будку або вольєр. Якщо не мати на увазі шикарні триповерхові замки з каменю, то за приємною ціною можна зняти хороший будинок з ділянкою.

Собачник собачнику друг

Хорошим способом знайти відповідне житло буде спілкування з друзями і знайомими. Може хто-небудь та підкаже. Однак, відмінну допомогу в цьому питанні може дати знайомий собачник, адже соратники зрозуміють вашу проблему, як ніхто інший. Звернення до ріелторських компаній і обдзвони номерів в оголошеннях - це останнє, що можна зробити.

Запорука успіху - чесний господар і вихований пес

Деякі «розумні» люди на форумах про тварин радять не ставити до відома орендодавця про свого вихованця. Але якщо добре подумати, то такий прийом не вартий того, щоб вас викинули з дому при першому ж проколі. Не хочете втрачати те, що так довго шукали - перегортайте дані повідомлення і навіть не замислюйтеся про обман.

У разі, якщо ви хочете завести собі вихованця вже проживаючи в орендованому житлі, то правильніше за все буде інформувати господаря і не приховувати даний факт, інакше у вас можуть з'явитися проблеми, і ви про це ще пошкодуєте. Особлива увага приділяється цуценятам, адже до тих пір, поки він не виросте, або поки ви його не видресируєте, він буде гризти все підряд і гадити скрізь, де заманеться. І власник обов'язково дізнається про це, тому що вони мають тенденцію навідуватися в самий невідповідний момент. Тому ваші шанси приховати правду про тварину вкрай малі.

Інший варіант: хочу собаку. Вас можуть відвідувати думки по типу «я б із задоволенням завів собаку, але мені поки що ніде жити. В першу чергу будинок, а все інше потім». Але міркувати таким чином не зовсім правильно. Не варто відмовляти собі в задоволенні спілкуватися, грати, доглядати і проводити час з маленьким другом, адже життя йде, а такі моменти незамінні, і, коли ви придбаєте собаку, вони будуть для вас незабутніми.

Звичайно ж, ви самі вирішуєте, як вам вчинити в тій чи іншій ситуації, але не забувайте – адекватність і чесність дуже допоможуть вам при зніманні житла.