Як орендувати квартиру з дитиною

Після весілля багато сімейних пар вирішують жити окремо від батьків і, найчастіше, для цього молодята підшукують житло в оренду. Однокімнатної квартири на двох цілком буває досить, правда, все злегка ускладнюється, коли молода сім'я дізнається про швидку появу свого первістка. Зрозуміло, відразу ж виникає питання про оренду, як мінімум, двокімнатної квартири. Однак власники житла менш охоче укладають договори про оренду квартир з квартиронаймачем, в сім'ї якого вже є або ось-ось з'явиться маленька дитина.

Причини відмови в оренді родині з дитиною

Власник житла дійсно може відмовити в оренді сім'ям з маленькими дітьми, і причина тому, в принципі, одна - це малюк. В першу чергу, мова йде про псування майна, оскільки маленькі дітки можуть розмальовувати і обдирати шпалери, проливати соки, тим самим залишаючи плями на м'яких меблях і килимах.

Крім того, діти можуть вередувати, плакати, бігати, стрибати, шуміти і так далі, що явно не сподобається сусідам. Деякі власники житла прекрасно розуміють, що в родині з маленькою дитиною працює тільки один батько, який не застрахований від втрати свого заробітку, а це значить, ймовірність виникнення проблем з оплатою оренди і комунальних послуг вельми і вельми висока.

Як зняти квартиру молодій сім'ї з дитиною

Якщо у вас не виходить знайти квартиру самостійно, прийдеться звернутися до агентства нерухомості, яке надає відповідні послуги. Уклавши договір про співпрацю з подібним агентством, молода сім'я з дитиною може розраховувати на всебічну допомогу, пов'язану з пошуком підходящої квартири, а також з заключенням юридично грамотного орендного договору. Даний документ буде враховувати і захищати права не тільки власника нерухомості, але і орендаря.

Яку квартиру зняти сім'ї з маленькою дитиною

Перш ніж приступати до пошуку квартири в оренду, необхідно звернути увагу на кілька дуже важливих моментів. Мова йде про:

  1.     Кількість кімнат у квартирі. Це важливо, оскільки з часом у малюка будуть накопичуватися різні досить габаритні речі, такі, як ліжечко для сну, столик для сповивання, комод для одягу, зимова та літня коляски, манеж, санки, велосипед і так далі. Якщо до всього цього додати величезну кількість іграшок, то впору подумати про оренду дво- або навіть трикімнатної квартири.
  2.     Поверх, на якому повинна перебувати квартира, і про ліфт в будинку. Справа в тому, що гуляти з малюком необхідно, як мінімум, один раз в день. Якщо малюка батьки будуть виводити/вивозити на прогулянку в колясці, то мамі буде непросто на руках по сходах два рази в день піднімати і спускати дитину і коляску на перший поверх. Те ж саме стосується прогулянок з санками, з велосипедом і так далі.
  3.     Близько розташовані сквери або парки, де можна погуляти з малюком, поки він спить у своїй колясці, а також про дитячий майданчик, розташований у дворі, де малюк міг би пограти, а мама трохи перепочити.
  4.     Магазини і ринки, розташовані недалеко, де батьки будуть купувати продукти харчування і напої. Дитячу поліклініку і аптеку.

Крім того, необхідно враховувати наявність і таких, здавалося б, незначних життєвих зручностей, як місце для купання малюка, місце для прання та сушіння дитячих речей, місце для годування, для ігор та занять, і так далі, і тому подібне. Безумовно, батькам не можна забувати і про себе, про свій більш-менш особистий простір, який у них має бути.

У тому випадку, якщо молода сім'я вирішить на якийсь час затриматися в орендованій квартирі, а власник нерухомості не стане заперечувати проти такого рішення, то важливо, щоб недалеко знаходився дитячий садок і початкова школа.

Квартира в оренду для молодої сім'ї з дитиною

Як ви вже встигли зрозуміти, підшукати і орендувати квартиру сім'ї, в якій є маленька дитина, дійсно, не так просто, незважаючи на досить велику кількість пропозицій. На щастя, в наш час процес істотно спростився, завдяки появі таких сайтів оголошень як Obyava.ua, самостійно підшукати сімейне гніздечко без посередників стало простіше. Якщо у вас мало часу на пошуки, можна підключити кваліфікованих фахівців в даній області.

Звичайно ж, свої послуги агентства безкоштовно не пропонують, однак ця плата стане гарантією оперативного вирішення будь-яких питань, пов'язаних зі зніманням житла. Звертайте особливу увагу на агентства з перевіреною діловою репутацією, з яким можна довіряти в рішенні даного завдання і в майбутньому. І це важливо, адже необхідність в оренді неодмінно виникатиме перед молодою сім'єю до тих пір, поки вона не обзаведеться власним житлом.