Як грамотно відмовитися від пропозиції про роботу?

За підсумками двох співбесід в різних організаціях обидва роботодавці готові зарахувати вас в штат. Трохи подумавши, ви зважили всі за і проти і вибрали найбільш підходящу посаду. Залишилося тільки відповісти відмовою другого запрошення. Причини, за якими ви зробили вибір, можуть бути різними: в репутації однієї з компаній є негативні історії, а в іншій, можливо, знайшли спільну мову з майбутнім начальником. Виникає питання - як грамотно відмовити, уникнувши при цьому будь-яких виправдань і пояснень?

Як грамотно відмовитися від посади?

Не відмовляйтеся від запропонованої посади через електронну пошту або месенджер. Найкраще зробити дзвінок співробітнику фірми, який безпосередньо запрошував вас на роботу. Якщо ж це рекрутингове агентство, то спочатку нехай владнають питання його співробітники, а потім і ви зателефонуйте менеджеру особисто. Це буде грамотним і ввічливим завершенням спілкування.

Які підібрати слова?

- Хочу сказати спасибі за запрошення попрацювати з вами. Але мені надійшли відгуки ще від декількох компаній, і мій вибір зупинився на пропозиції, яка найбільше підходить моїм уявленням про нову роботу. Це було важке рішення, і мені б хотілося попрацювати з вами, якщо не зараз, то в доступному для огляду майбутньому. Якщо ви не проти, то я збережу ваші контакти. Спасибі велике!

Пояснювати вашу позицію варто тільки в той момент, коли вас попросять це зробити. Але якщо у вас запитують подробиці, то пам'ятайте, що як і роботодавець з морального боку ситуації повинен обгрунтувати свою відмову кандидату, так і ви повинні внести ясність своєї відмови менеджеру. Не згадуйте моменти, за якими ця робота вам не підходить, краще дайте коротку, але ємну відповідь.

- Пропозиція іншої організації мені підходить краще через... Мені дуже важко далося це рішення. Але я дуже вдячний Вам. Ще раз спасибі!

Порекомендуйте кого-небудь

Якщо менеджер здався вам кваліфікованою і грамотною людиною, але на його пропозицію про роботу готуєте відмову, то можна трохи пом'якшити можливу негативну реакцію. Якщо серед ваших знайомих є людина, яка підійде для цієї посади, то обов'язково його порадьте. З боку ви будете виглядати людиною з високим рівнем професійного етикету щодо роботодавця. Цілком ймовірно ця ситуація переросте в дружбу. Подібний крок не застосуємо до рекрутингового агентства. Найкраще звертатися безпосередньо до контактної особи від організації, зайнятої пошуком співробітника.

Забезпечте особисту безпеку

Відмовившись від пропозиції приєднатися до колективу тієї чи іншої фірми, ні в якому разі не повідомляйте дані компанії, на користь якої був зроблений вибір. Рідко, але бувають ситуації, коли роботодавці намагаються нашкодити конкуренту, спровокувавши розірвання договору з кандидатом.

На практиці є подібний випадок, коли кандидат відмовився від однієї пропозиції і повідомив менеджеру назву організації, на роботу в якій планує влаштуватися. Через день на адресу обраної компанії надійшов лист нібито від попереднього роботодавця про некомпетентність цього кандидата. У цій ситуації ніхто не постраждав, так як невелике розслідування вказало на відкинутого і незадоволеного роботодавця як на відправника «компромату».

Краще не ризикувати, а сказати наступне:

- Було б некоректно розголошувати назву компанії до того часу, поки я офіційно туди не влаштуюся. Якщо необхідно, то я зв'яжуся з вами з цього питання трохи пізніше.

І все-таки відмовитися від пропозиції краще через розмову з менеджером особисто або по телефону. Багато компаній, звичайно, грішать тим, що відмовляють кандидату через шаблонний електронний лист. Але з вашого боку буде навіть в плюс продемонструвати всю серйозність ставлення до справи. І коли повідомляєте про своє рішення, проявляйте великодушність і професіоналізм, але при цьому не зачіпайте безпеку нового місця роботи.