Популярні професії для чоловіків

Вже давно минули ті часи, коли жінка тільки працювала по дому, а чоловік був «добувачем» і захисником своєї сім'ї. Сьогодні з кожним роком стає все менше і менше спеціальностей, за якими працюють тільки чоловіки. Ми не будемо перераховувати найважчі, що вимагають чоловічої сили, професії, а розглянемо яка ж робота цікава чоловікам в 2020 році?

Є кілька таких професій:

  •     Спеціаліст в IT-сфері
  •     Банківський співробітник
  •     Фахівці в юридичній сфері
  •     SMM-спеціаліст
  •     Інженер-будівельник
  •     Менеджер
  •     Лікар-хірург
  •     Спеціаліст у сфері продажів
  •     Маркетолог
  •     Дальнобійник

Спеціаліст в IT-сфері

Підійде для тих, хто розбирається в комп'ютерах і техніці. Є великі перспективи кар'єрного росту. Такі фахівці потрібні скрізь, навіть в інших країнах вони дуже цінуються. Знайти для них роботу не складе труднощів. Навіть "новачки", які не мають досвіду роботи, не залишаться надовго непрацевлаштованими, тому що кожній компанії і організації необхідний такий фахівець. Звичайно, в цій сфері працюють і жінки, але чоловіки все-таки зустрічаються частіше.

Банківський співробітник

Експерти в кредитних справах і фінансові аналітики теж потрібні в кожному банку і у всіх кредитних організаціях. Це дуже престижна чоловіча професія, в якій розумні і практичні особистості зможуть домогтися значущої посади і високого заробітку.

Юридична сфера

Близько 20-ти років тому юриспруденція була найпрестижнішим і важливим напрямком. Юристи дуже цінувалися в Україні. Ринок в результаті став переповнений, і подібні фахівці залишалися без роботи, але зараз ситуація нормалізувалася, і в країні знову потрібні практикуючі юристи. Варто відзначити, що більшість представників даної професії — чоловіки.

SMM-спеціаліст

Інтернет-маркетолог — це фахівець, який просуває що-небудь в Інтернеті. Ця професія з'явилася нещодавно, і тому тлумачних людей, що працюють по ній, не вистачає. Та й з кожним роком попит стає більше, тому що Інтернет став невід'ємною частиною успішних продажів і хороші SMM-фахівці просто необхідні.

Інженер-будівельник

Тут необхідна велика фізична сила і особливий склад розуму, тому це чисто чоловіча професія. Жінки можуть бути інженерами, але на будівництві в 99% випадків працюють чоловіки.

Менеджер

Це дуже велике поняття, багато кого називають менеджерами. Якщо узагальнити, то менеджер — це керуючий. Не важливо, чим він управляє, магазином, відділом або великою фірмою, називають це одним словом. В даному випадку жінки зустрічаються частіше, ніж в попередніх, але все ж чоловіків тут теж більше.

Лікар-хірург

Лікарі і медицина в цілому буде затребувана все життя. Одним з найнеобхідніших фахівців є хірург. Найчастіше в цьому напрямку працюють якраз чоловіки. Зарплата у хірургів непогана, а в приватних клініках можна отримувати дуже навіть значну суму.

Спеціаліст у сфері продажів

Тут мова йде як про місцевих керівників, так і про відомих всім районних (торгових) представників. У даній сфері необхідні такі якості, як амбітність, комунікабельність і рішучість. Найчастіше вони притаманні саме представникам чоловічої статі. Через це дану роботу чоловіки отримують більш часто, в порівнянні з жінками.

Маркетолог

Маркетологи або, іншими словами, фахівці в ринковій сфері займаються просуванням товарів або послуг. Щоб працювати за цією професією, необхідна вища освіта і хоча б базове знання англійської мови. Чисто чоловічою цю професію назвати не можна, але чоловіки в ній зустрічаються частіше.

Дальнобійник

Ось ця професія точно тільки чоловіча, вона важка і пов'язана з великим ризиком. Людина знаходиться за кермом величезного автомобіля від 8 до 12 годин, нерідко доводиться ночувати в придорожніх готелях або прямо в кабіні. Але перевагою такої роботи безумовно є висока оплата міжнародних перевізників.