5 способів отримати роботу в компанії своєї мрії

Ви хочете влаштуватися працювати в якусь певну компанію, але не знаєте з чого почати? Розповімо в цій статті про 5 найдієвіших способах для отримання бажаної посади.

№1 Заявіть про себе

Якщо вам пощастило ще в юності визначитися з бажаною сферою діяльності і компанією, в якій хочете працювати, то постарайтеся раніше заявити про себе і привернути увагу в професійному плані. Що для цього необхідно зробити? Частіше приймайте участь в заходах і конкурсах, які влаштовує підприємство, що цікавить вас. Публічно розповідайте про гідності цієї компанії і своє бажання коли-небудь стати частиною її трудового колективу.

Якщо ж у вас вже є необхідний для роботи досвід, то спробуйте для початку влаштуватися хоча б на тимчасову посаду. Ви зможете продемонструвати свої здібності і, якщо пощастить, залишитися там працювати на постійній основі.

№2 Постарайтеся потрапити на практику

Цей варіант є найбільш підходящим для учнів, яким необхідно періодично проходити виробничу практику в різних компаніях. Якщо у вас є можливість самостійно вибрати бажане місце проходження практики - логічно буде вибрати саме те, де ви б хотіли в майбутньому працювати. Постарайтеся залишити про себе найкращі враження і обзавестися якомога більшою кількістю корисних зв'язків.

№3 Спробуйте влаштуватися на невисоку посаду

Якщо ви прагнете потрапити в конкретну організацію і готові заради цього на певні жертви, то влаштуватися на скромну посаду з невеликою оплатою і/або великим навантаженням буде набагато простіше. Зрозуміло, погоджуватися на таку роботу має сенс тільки тоді, коли це передбачає можливість подальшого кар'єрного зростання.

№4 Частіше зустрічайтеся

Оптимальним варіантом для знайомства, звичайно, буде домовитися про ділову зустріч з представником потрібної вам організації. У тих випадках, коли це є неможливим - постарайтеся якомога частіше "випадково" зустрічатися. Відвідуйте заходи, на яких будуть присутні члени компанії і активно презентуйте себе - наприклад, можна підійти, представитися і похвалити роботу компанії або задати ваші запитання. Таким чином, ви отримаєте можливість бути поміченим.

№ 5 Покажіть свої здібності

За словами одного успішного журналіста, він отримав пропозицію про бажану роботу у виданні після того, як запросив його редактора на інтерв'ю. Тепер він так розповідає про цей досвід: "Чесно кажучи, я не був упевнений для чого це роблю. Але в підсумку спрацювало."

Якщо у вас теж є якась можливість, щоб показати потенційному роботодавцю свою професійну майстерність, то не соромтеся і скористайтеся нею. Адже це може допомогти вам отримати ту саму роботу мрії.