Коли краще відмовитися від підвищення?

У західних країнах кар'єра і дохід — це найголовніше для людини. Відмовитися від підвищення з власної волі вважається вчинком невпевненого в собі невдахи, який не прагне змінити своє життя на краще. Тому більшість сліпо погоджуються йти по кар'єрних сходах вгору, а потім несподівано все кидають і їдуть вести спокійне життя в глушину. Якщо б кожна людина задумалася над тим, чи потрібно йому підвищення, то такого явища, як дауншифтинг, не існувало б.

Перед прийняттям рішення слід тверезо зважити всі "ЗА" і "ПРОТИ" для того, щоб уникнути в майбутньому нервових зривів і життєвих розчарувань.

Страх перед відповідальністю

Боятися відповідальності — це нормально. З цієї причини найчастіше відмовляються від підвищення в начальники. Адже є величезна різниця між тим, щоб виконувати свої обов'язки за певним алгоритмом і тим, щоб керувати колективом. Нехай навіть невеликим.

Для будь-якої компанії як штатний працівник, так і керівник однаково важливі. Без одного з них організація не може повноцінно функціонувати. Отже, якщо боязнь великої відповідальності занадто висока — на підвищення краще не йти.

Іноді такий страх є самонавіюванням. Керівники пропонують підвищення своєму співробітнику або тоді, коли його готували до нової посади, або ні. У першому випадку свої сили краще спробувати. Якщо не сподобається — завжди є шанс зробити крок назад. Але ось у другому випадку над пропонованою вакансією краще подумати кілька разів. Бути керівником без відповідних знань дуже складно.

Хочеться змін

Буває, що робота штатного співробітника в певній сфері стає нестерпною. Хочеться щось змінити. Спрагу змін може похитнути стабільна висока зарплата. Але через це не варто нехтувати своїми бажаннями і витрачати свої сили і час на те, що всією душею не любимо.

Залишатися в організації і погодитися на підвищення має сенс тільки тоді, коли співробітник цілеспрямовано йде по кар'єрних сходах вгору. І для нього збільшення свого доходу — не менш важливий аспект, ніж особистий комфорт на робочому місці. Слід пам'ятати, що при влаштуванні на інше місце роботи доведеться все починати заново і звикати до колективу. А на звичному, тим більше на високій посаді, можна набратися досвіду і претендувати в майбутньому на щось більш вигідне.

Адміністративна рутина

Ще одна причина відмови від підвищення — це не зневага до своєї роботи, а зайва любов до неї. Або занадто дбайливе ставлення до власних обов'язків.

Буває, що штатний співробітник комфортно почуває себе на своєму місці. У нього постійно виникає нова робота, відмінні від один одного замовлення, спілкування з іншими людьми і т.д., йому не нудно. І тут начальник може запропонувати підвищення, при цьому пояснюючи, що займатися доведеться тим же самим ремеслом, тільки за інші гроші. Але в реальності все може виявитися навпаки: посада керівника відділу або компанії може виявитися нудною і рутинною.

Щоб уникнути подібної ситуації, слід заздалегідь обговорити з начальством всі нюанси адміністративної роботи. Рутина — річ страшна, особливо в роботі. Вона призводить до емоційного, а потім і фізичного вигорання людини.

Найчастіше відмовляються від підвищення на користь цікавої роботи на своєму місці представники творчих професій. А також ті, кому подобається власна робота, яку вони виконують з щирим захопленням і інтересом. При цьому слід пам'ятати, що отримання посади керівника — це не завжди успіх. Тим більше коли ця посада мало приваблює. Куди ймовірніше отримати результати, перебуваючи на початковій, нехай і більш нижчій ролі в компанії.

Новий графік

Підвищення на роботі —  це не тільки серйозна відповідальність і інша зарплата. Збільшення обсягу і часу роботи — це супутні аспекти. Звикнути до нових, більш важких умов може не кожен. Слід запитати себе про це перед тим, як влаштовуватися на високооплачуване місце.

Багато компаній грішать тим, що підвищують своїх підлеглих, але не готують їх до змін в робочому процесі. Співробітник розраховує також виконувати свою початкову роботу, але при цьому до неї додаються адміністративні обов'язки. Тягнути все це на собі важко, адже тоді на роботу йде набагато більше часу, сил і нервів. Як результат — співробітник ризикує втратити зарплату і підвести своїх колег.

При розгляді пропозиції про підвищення не треба орієнтуватися тільки на фінансову сторону. Адже може трапитися так, що витрачені зусилля не окупляться, а часу буде витрачено занадто багато. Погоджуватися на вакансію слід тільки в тому випадку, коли є повна впевненість в собі і в своїх професійних якостях.