Як смажити пельмені

У наш час всі звикли до того, що можна прийти з роботи і не готувати довго вечерю, а просто скористатися будь-яким напівфабрикатом. Пельмені - швидка і смачна їжа. Але зазвичай їх використовують у вареному вигляді. Сьогодні ми вам розповімо, як правильно і швидко посмажити заморожений напівфабрикат, щоб нагодувати свою сім'ю незвично-смачною вечерею.

Для приготування нам знадобиться:

1) Упаковка куплених заздалегідь пельменів. Вибирайте ту марку, яку любите більше.

2) Півсклянки води.

3) Пара столових ложок рослинного масла.

4) Мелений чорний перець і сіль за смаком.

Покрокове приготування

1) Підготували всі необхідні інгредієнти і сковороду. Пельмені не треба розморожувати. Смажити ми будемо заморожені. Так вони виходять смачніші і хрусткі, не розвалюються і не злипаються.

2) Тепер виливаємо рослинне масло і розігріваємо сковороду. Пельмені викладаємо в один шар. Прослідкуйте уважно за тим, щоб усім пельменям вистачило місця, вони не повинні стикатися один з одним.

3) Вогонь при смаженні пельменів повинен бути досить сильний. Протягом 7 хвилин прожарюйте їх на такому вогні і не перевертайте. Як тільки ви побачили, що рум'яна кірочка з'явилася, переверніть їх на іншу сторону і смажте так ще близько 7 хвилин.

4) Тепер як рум'яна кірочка у ваших пельменів є з двох сторін, зменшуйте вогонь. Ми їх трохи протушкуємо. Для цього наллємо півсклянки води в сковороду, додамо сіль і перець за смаком. Близько 10 хвилин ми залишаємо їх на такому вогні під закритою кришкою.

5) Після випаровування води, додаємо ще трохи рослинного масла і даємо їм "досмажитись". Ось тепер пельмені готові. Їх можна викладати на красиве блюдо, зверху за бажанням посипати зеленню.

Тепер радуйте своїх домочадців смачною і улюбленою стравою, яка "звучить" по-новому.

Смачного!