Характеристики холодильників, на які слід звернути увагу при виборі

Задля збереження максимальної придатності овочів та фруктів, м’яса та молочних продуктів, приготовлених страв впродовж тривалого часу використовують холодильники. Окрім основної функції, яку виконує холодильник, він також повинен забезпечити привабливий зовнішній вигляд продуктів та збереження корисних вітамінів та мікроелементів, що містяться в овочах та фруктах. Розмір холодильника та його зовнішній вигляд повинен гармонійно вписуватися в дизайнерське вирішення інтер’єру кухонного приміщення.

Як правильно вибрати холодильник

Окрім дизайнерського оформлення холодильного агрегата та його габаритів важливими критеріями вибору холодильника є також характеристики системи розморожування та типу компресорного обладнання. За кількістю камер холодильники можуть бути:

  • однокамерними, де передбачена тільки одна холодильна камера, в деяких моделях може у верхній частині може бути облаштована невелике морозильне відділення. Для такого обладнання характерні невеликі габарити, які ідеально вписуються з інтер’єром дачі чи офісу;
  • двокамерними – найбільш поширені моделі, які використовують більшість власників приватних садиб та помешкань. В них обов’язково передбачено морозильне відділення, де можуть застосовуватися декілька видів заморозки;
  • трикамерними – найбільші за розмірами холодильні агрегати, які можна встановлювати в кухнях-студіях чи великих за розмірами кухонних приміщеннях. Такі моделі можуть використовуватися також закладами громадського харчування, адже їх місткість може становити до 700 літрів.

Трикамерні холодильники відзначаються оригінальним дизайнерським рішенням дверей та забезпечують зберігання величезної кількості готових блюд, свіжих продуктів чи напівфабрикатів.

Обираємо холодильник за системою охолодження та типом компресора

Окрім крапельної системи охолодження в сучасному холодильному обладнанні використовується три різновиди систем охолодження, на кшталт No Frost, статичної та комбінованої. Крапельний (статичний) вид охолодження є більш звичним, проте його застосування обов’язково спричиняє виникнення інію, як наслідок – такий холодильник потрібно щонайменше раз в пів року розморожувати. Холодильники, обладнанні сучасною системою No Frost не вимагають жодного розморожування.

Задля забезпечення стабільної та безперервної роботи холодильних агрегатів в кожному з них встановлено компресор, який може бути інверторним, звичайним чи у вигляді лінійного інвертора. Інверторний компресор продукує менше шуму та є більш економним щодо використання електроенергії.