Для чого потрібен чохол для Айфона

Навіть найнадійніша техніка прослужить довше, якщо про неї дбати. Чохол для Айфона — це не лише модний аксесуар, який підкреслить індивідуальність власника яблучного смартфона. Це захист та гарантія безпечного користування. На прикладі чохла для Айфона XS Max, розкажемо, які функції виконує чохол.

Матеріал та форма

Для того, щоб зрозуміти, яку функцію виконують чохли для Айфона XS Max та інших моделей, достатньо взяти їх до рук. 

Матеріал, з якого виготовлений чохол — європейська шкіра, яка приємна на дотик, при цьому вона забезпечує безпечне користування телефоном, адже не дає пристрою вислизнути з рук.

Можна також обрати чохли з таких матеріалів:

  • силіконовий кейс;

  • шкірзамінник;

  • пластик.

Питання бюджету та естетичних переваг. Із захистом справляються всі представлені на сайті stylus.ua чохли для Айфонів.

Дизайн оригінального чохла Apple розробляли конструктори, які розробляли дизайн самого смартфона. Тому він ідеально “сидить” на телефоні, начебто його власна шкіра. Кнопки виконані в тому ж кольорі. що і корпус смартфона, а внутрішня частина дає можливість обертатись повітрю через м’яке ворсисте покриття з натурального матеріалу. Це не дає телефону перегріватись.

Чохол одягається та тримається на телефоні коштом бортиків, які на півміліметра прикривають передню стінку смартфона. З одного боку, це дає можливість чохлу міцно триматись на телефоні, з іншого — захищає екран від удару під час падіння.

Особливості чохла для Айфона XS Max

Особливість чохла саме для цієї моделі — в отворі для камери та розмірі. 

Модель XS Max — найбільший за розміром представник із сімейства яблучних. Розмір екрана — 6,5 дюймів по діагоналі.  

В смартфоні IPhone XS Max дві 12-пиксельні камери. які працюють разом. Тому отвір для камери більший. ніж для смартфонів інших моделей з однією чи трьома камерами.

Саме через габарити, спеціалісти радять придбати оригінальний епловський чохол. який не додає смартфону зайвих міліметрів та не робить його важчим.

Придбати чохол для Айфона XS Max та для інших моделей яблучних смартфонів можна на сайті інтернет-магазину Stylus.ua. Чохли можна купити в кредит, а також у разі оплати крипто валютою отримати безкоштовну доставку “Новою поштою”. Також можна замовити товар в магазин Stylus та забрати товар самостійно.

Чохли представлені у різних кольорових рішеннях, кожний зможе підібрати свій улюблений колір або придбати два чохли на заміну один іншому в різних кольорах.