Апарт-готель "Вершина"

АПАРТ-ГОТЕЛЬ "ВЕРШИНА"

Ніколи не задумувались, чому людей так манать гори?

Напевно, у кожного знайдеться своя відповідь. Але найправильнішими відповідями на це запитання будуть саме:

  • Гірський клімат, який завжди проводить своєрідне зцілення людей. А все тому, що в горах дуже багато дерев та різноманітної зелені, які в свою чергу надають нам кисень та очищують саме повітря від різних степенів забруднення.
  • Багато живності та різних рослин. Саме в Карпатах можна побачити диких тварин, які живуть в диких умовах, на своїй території. А також віднайти в лісах багато смачних ягід та грибів.
  • Неймовірні краєвиди та неповторний ландшафт. Всім відомо, що тільки в горах можна віднайти такі рідкісні та не бачені раніше пейзажі. А також глянути на чудо з чудес у вигляді гірського ландшафту.
  • Різновиди проживання. Будучи це котедж в Карпатах чи номер в готелі, ви все одно знайдете безліч крутих та атмосферних місцевостей для власного проживання.

Але завжди постає питання де зупинитись? Ми з радістю відповімо, наш апарт - готель vershina.ua  зустріне та подарить безліч приємних емоцій, а наша кухня не залишить вас байдужим

КАРПАТСЬКИЙ КОЛОРИТ

В Карпатах проживають безліч цікавих людей, яким відомі найпотаємніші місця цих вершин. Найвідомішими серед етнічного народу є всім відомі гуцули, а також лемки та бойки. Цікаво є те, що донедавна гуцулів прозивали «опришками» хоча ніхто достеменно не знав чому саме. Ці відомі народи увійшли не в одну розповідь та книгу, але мало хто, будучи на відпочинку, має можливість особисто з ними познайомитися та розвідати в них особливу інформацію про їх дім. Ходить чимало легенд про їхні звичаї та обряди, але ніхто достовірно не знає наскільки вони правдиві. А скільки в них людей з над можливостями, й порахувати годі. Різних мольфарів, чаклунів, ворожок та відьом, в десятому поколінні чи в п’ятому коліні. Ну дуже різноманітні люди. Тому збираючись на романтичний відпочинок на двох в Карпатах, не забутьте про їхніх мешканців та залишайте після себе чистоту та попередню недоторканість природи.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМЧЕ?

Це місто ,небаченої раніше краси, завжди припаде до душі кожній людині. Саме місцерозташування вже надало можливість місту процвітати та мати безліч бонусів. Також дорога в найвищі гори поведе вас саме через Яремче. В нас тут багато особливих та неповторних місць, де можна добре відпочити та набратися сил. Також приємним бонусом будуть різні додаткові види відпочинку такі як:

  • Чани в Яремче;
  • Сауна;
  • Масажі;
  • Басейни, як всередині так ззовні;
  • Та багато іншого.

Тому чому б вам не відвідати нашу цвітучу місцевість, та відчути як миті насолоди пробігають по вашому тілі, яке відпочило та омолодилося. Не гайте часу, рішення тільки за вами!

ВСЯ КОРИСТЬ ЧАНІВ

Чани несуть в собі щось нове та незвичне. Вони мають м’якший ефект ніж традиційні бані і відповідно менше протипоказань. Ваше тіло зігріють до високих температур що в свою чергу змусить всі ваші токсини вивести назовні, тобто зробити своєрідне очищення організму від відходів. Також миттєвий перепад температур, який досягається при переході з гарячого приміщення в холодну воду, дозволяю пришвидшувати регенерацію шкіри і різних обмінів та загальній праці організму. Думаю, цього опису цілком вистачить, щоб пробудити у вас дике бажання відчути це на собі. Тому чани в Яремче чекають на вас!