Троянди

Чи є якась квітка з більшим ароматним запахом, ніж троянда? 

Основні переваги:

  • Гарний вигляд, 
  • чудовий аромат, 
  • комфортні для зрізання, 
  • легкі у вирощуванні (за умови, що ви добре підживлюєте їх щозими, бо вони особливі ).

Кілька цих запашних рослин можуть зупинити вас на шляху, щоб ви помилувалися як зріла квітка в повному розквіті блукає над старою господарською будівлею або піднімається на стіни заміського будинку чи будь-якого приміщення, якщо на те пішло. Цей різновид майже відповідає усім вимогам. Але попри всі свої переваги, вони також можуть здатися складними для розуміння. Для початку, існує понад сотня видів, які мають тисячі різновидів майже стільки ж кольорів, і всі з них, здається, мають дещо різні звички та вимоги, і якщо ви обираєте їх, це зазвичай дуже правильний вибір.

     З чого почати? Більшість з них є кущами або альпіністами (і, щоб додати плутанини, деякі кущові види також можна навчити рости як альпіністи). Троянди — дерев’янисті багаторічні рослини зі стеблами, які не відмирають взимку, і з роками ці стебла будуть більше нагадувати вузлуваті гілки. Вони важитимуть набагато більше, ніж м’які стебла, вимагаючи міцної опори.

ВИД ПЛЕСТИСТОЇ ТРОЯНДИ

Зріла плетиста троянда може змінити вигляд усього вашого ландшафту, а не просто чергова квітуча ліана. Вигляд альтанки або решітки, заповненої ароматами, є визначальною рисою багатьох котеджних садів і навіть може служити місцем збору садових вечірок та інших особливих подій. Назвати її «скелелазом» дещо помилково, оскільки ці рослини не мають вусиків або присосок, які інстинктивно прагнуть зачепитися за решітку або стіну. Точніше, їх найкраще описати як дуже високі стеблини з дуже довгими тростинами, які можна легко закріпити на решітці або іншій конструкції. Хоча колючі тростини можуть зачепитися за вертикальні опори, зазвичай вам потрібно прив’язати тростини так, як вам буде зручніше. 

  Їхні культурні потреби такі ж, як і інших видів гібридних видів. Їм потрібен багатий, але добре удобрений ґрунт, бажано з нейтральним або злегка кислим рН. Як і більшість рослин з рясним цвітінням, вони потребують регулярних добрив. Добриво, розроблене для троянд, слід вносити приблизно кожні чотири тижні навесні та влітку.

ЩО Ж ТО ЗА СПРЕЙ ТРОЯНДИ?

Цей рід має деякі фізичні характеристики, подібні до традиційного виду, але вони відрізняються за розміром, оскільки вони набагато менші та можуть досягати до декількох сантиметрів у ширину та зазвичай ростуть у китицях по 5-7 квіток на стеблі та, як правило, мініатюрні, хоча не завжди. Як вже згадувалося, троянди спрей зазвичай мають дрібніші квіти, ніж інші, тому що самі  пелюстки розташовані дуже близько один до одного, одна група цих рослин нагадує маленький і пишний букет. 

     Що стосується кольору, то він схожий на інші  кольори, які переливаються від білого, рожевого до темно-червоного, а також діапазони жовтих, помаранчевих, бузкових , і т. д. Щось характерне та особливе в тому є. І ще важливою деталлю залишаться те, що через свій розмір, їх дуже важко комбінувати в букетах, оскільки їхні стебла сильно короткі. Також з усіма іншими видами рослин та саджанців можна ознайомитись на нашому сайті vasylivanovich.com.ua