Особливості вейпів

Шкідливість паління тютюну, де міститься значна кількість нікотину, доказана давно, проте не в усіх курців є сила волі, щоб відмовитися від цієї звички. Для того, щоб зменшити кількість прихильників паління сигарет виробники винайшли спеціальний пристрій у вигляді електронних сигарет, де здійснюється процес випарювання спеціальної речовини. Кількість нікотину у вейпах, як називають електронні сигарети різниться, і залежить від вибору споживача, як і різновид ароматичних добавок, якими також заправляються вейпи. Випарювання електронних сигарет дозволяє практично безболісно відмовитися від тютюнопаління, крім того, їхній вміст абсолютно не шкідливий для оточуючих.

Обираєм вейпи замість звичних цигарок

Асортимент електронних сигарет надзвичайно великий. Окрім звичайних курців, що віддають перевагу вейпам з незначним вмістом нікотину, замовити вейп мають можливість багато молодих людей, що віддають данину моді й використовують вейпи для отримання насолоди від самого процесу випарювання ароматної рідини, що нагадує користування кальяном. Конструкція одноразових сигарет може бути нерозбірною (одноразовою), де заряд акумуляторної батареї розрахований на певну кількість затяжок, після чого сигарету необхідно утилізувати чи багаторазовою.

Найбільш поширеними видами електронних сигарет та доступними за ціною є «пенстайли», що мають циліндричну форму з влаштованою кнопкою, натискання на яку запускає процес випарювання рідини. Такі електронні сигарети відзначаються компактністю та ергономічним дизайном, що нагадує по формі звичайну авторучку. В більш «просунутих» варіантах зазначеного девайсу передбачена спеціальна плата, за допомогою якої можна керувати потужністю пристрою та параметрами пароутворення.

Електронні сигарети для жіночої статі відзначаються застосуванням яскравих кольорів для оформлення їх зовнішнього вигляду, на кшталт рожевого, червоного чи бузкового.

Переваги застосування вейпів

На відміну від звичайних цигарок, парильник електронної сигарети має можливість обирати серед великого різноманіття ароматизаторів, що використовуються у вейпах, на кшталт дині чи гранатового соку, горіха чи банана, коли чи ананасу, стиглої вишні, кавуна чи екзотичних фруктів. Саме використання ароматизаторів дозволяє відчути справжню насолоду від випарювання вейпів.

 Окрім різноманітних смакових параметрів, використання електронних сигарет:

  • є відмінною альтернативою/противагою звичайним цигаркам, що дозволяє швидко та безболісно покинути курити;
  • дозволяє самостійно обирати вміст нікотину у рідині для випарювання чи взагалі відмовитись від нього;
  • не вимагає попільничок, сірників чи запальничок, а їх абсолютна нешкідливість дозволяє користуватися вейпами у людних місцях.

Зважаючи на різке подорожчання звичайних сигарет, використання вейпів дозволяє суттєво зменшити витрати на паління.