Як вибрати дрон підлітку

Якщо на вас лежить відповідальність купити підлітку або дитині квадрокоптер, але ви нічого в цьому не розумієте, не варто вибирати техніку навмання. Коли важко йти в ногу з часом, допоможуть декілька підказок в тому, які параметри важливі при виборі дрона.

Якісний дрон зможе надовго зайняти свого користувача та допоможе йому отримати корисні навички. Досвід управління безпілотними літальними апаратами гарантовано стане затребуваним у майбутньому.

Які критерії найбільш важливі

При покупці квадрокоптера підлітку або дитині варто врахувати такі характеристики:

 1. Безпека. Цей особливо важливо, якщо у майбутнього користувача не було досвіду поводження з подібними пристроями. У пропелера дрона дуже висока швидкість обертання. Невірний рух може призвести до травми, тому певні дрони оснащуються спеціальними захисними кільцями. До деяких моделей кільця можна придбати окремо. У дитячих моделей пропелери робляться з більш м'яких матеріалів, вони не мають занадто гострих кінців, тому користування ними безпечне.
 2. Надійність. Теж важливий критерій для недосвідчених користувачів. Пристрій повинен бути міцним, витримувати зіткнення та невеликі аварії, оскільки вони майже неминуче будуть траплятися. Нікому не хочеться, щоб новенький гаджет зламався в перші кілька днів. Дуже важливо, щоб дрон був оснащений системою автоматичної посадки. Пристрій зможе самостійно здійснити плавне приземлення в разі втрати зв'язку або управління.
 3. Розмір. Не варто купувати занадто масивні моделі. Перший безпілотний апарат може бути з категорії «мікро» або «міні». Їх зручно перевозити, вони більш безпечні, їх легко запускати з будь-якої поверхні. Невеликі дрони важче шукати в траві, але яскравий колір корпусу може компенсувати це.
 4. Керованість. Вона актуальна для будь-якого безпілотника.
 5. Співвідношення ціни та якості. Воно повинно бути на оптимальному рівні. Не варто вибирати найдешевші для своєї категорії варіанти.
 6. Льотні якості. Навчальному дрону не обов'язково літати на великі висоти та відстані. Перш за все він повинен чинити опір поривам вітру і добре тримати рівновагу.
 7. Час польоту. Акумулятор дрона повинен тримати заряд досить довго, щоб він не відключився в самому розпалі гри та не зіпсував всі веселощі. Півгодини роботи на повну потужність повинно вистачити.
 8. Якість камери. Більшість дронів обладнані знімальним обладнанням. Вони здатні вести запис польоту. Деякі квадрокоптери можуть вести зйомку в режимі реального часу, виводячи зображення на екран підключеного до нього смартфона, планшета або окулярів віртуальної реальності. Важлива не тільки якість зображення, але й час затримки камери.

Як можна використовувати дрона підлітку

У пристроя є багато застосувань, окрім звичайних ігор:

 • знімання з висоти для отримання контенту для блогу чи каналу або для віртуальних подорожей;
 • гонки та проходження трас з друзями;
 • навчання трюкам тощо.

Обирати модель слід таким чином, щоб користування нею було безпечним для підлітка. Управління та догляд за дроном мають бути доступними для дитини згідно з її віком.