Збережи молодість шкіри: що робити завчасно, що вже при явній потребі

Ознаки раннього старіння шкіри – це зморшки, потовщення рогового шару, пігментація, втрата пружності та еластичності.

Як боротися зі зморшками

Причин перші ознаки старіння можуть мати чимало. Наприклад, вік – закономірний процес. Жінки, в період гормональних вікових змін, маючи до того ж малорухливий спосіб життя, спостерігають передчасне старіння шкіри обличчя саме через нестачу колагену. Ще колаген втрачається у клітинах, піддаючись впливу сонячних променів на шкіру. Таке фотостаріння шкіри обличчя є поширеним явищем, особливо у тих, хто проводить надто багато часу на сонці. Неправильний догляд за шкірою також може провокувати формування мімічних зморшок навколо очей і загалом дрібних зморшок на обличчі.

ЦІКАВО: Фотостаріння шкіри – це прояв вікових змін, що виникає через вплив ультрафіолетових променів. Основні ознаки фотостаріння – зневоднення та сухість шкіри, її неоднорідний колір, пігментація та навіть телеангіектазії і дисхромії (ускладнення з поверхневими кровоносними судинами). Згубний вплив сонця може бути завжди і скрізь, навіть якщо ви не під прямими променями або, якщо ліва сторона обличчя під променями, а права в тіні. Тому, цілорічний захист вкрай важливий.

Що зробити для профілактики старіння шкіри

Якщо вже є перші ознаки старіння дерми, потрібен запис на прийом до косметолога, який розповість і як доглядати шкіру вдома, і чому фотоомолодження апаратними методами важливе.

Найкраще сьогодні – це комплексний підхід. Симбіоз профілактики і апаратних процедур, що омолоджують та працюють із конкретними проблемами. У якості профілактики варто:

  • Використовувати крем з SPF – захист від сонця. Тому, хто найбільш схильний до фотостаріння (це люди зі світлою шкірою – чим світліша шкіра, тим утворення зморшок і пігментних плям буде швидшим), використання сонцезахисних засобів показано обов'язково.
  • Щодня доглядати за шкірою – очищати, тонізувати, зволожувати чи живити. Не забувати про окремі засоби для зняття макіяжу, якщо наносити його.
  • Використовувати цільові засоби – наприклад, з вмістом колагену, еластину та гіалуронової кислоти для покращення пружності та глибокого зволоження. Ще ті, що містять антиоксиданти – це молекули, які борються з вільними радикалами (головним ворогом клітин шкіри), захищаючи волокна колагену та еластину від руйнування.

Засоби для боротьби зі зморшками

Як ліквідувати вже наявні ознаки старіння шкіри

У якості боротьби з наявними ознаками старіння шкіри варто скористатися допомогою сучасної косметології – ін'єкційними та апаратними процедурами. Вони є цілком доступними та дуже дієвими у боротьбі зі старінням шкіри.

Ін'єкційні методики боротьби зі зморшками

Серед затребуваних и найчастіше використовуваних апаратних процедур, які ліквідують наявні ознаки старіння, такі:

  • Фотоомолодження BBL – боротьба з фотостарінням, дієве усунення пігментних плям на обличчі, млявості шкіри та інших проявів згубного впливу сонця.
  • Ін'єкції ботокса – особливо добре працюють з мімічними зморшками, міжбрівними, і носо-губними, а також для шкіри навколо очей з так званими «гусячими лапками».
  • Мезотерапія – також ін'єкційна методика, яка варта окремої уваги. Адже мезотерапія просто чудово усуває надмірну сухість шкіри, зморшки, гіперпігментацію, а ще рубці та акне.

Покращити зовнішній вигляд шкіри одним з перерахованих вище способів, вам допоможе будь-яка спеціалізована клініка естетичної медицини. Ще варто пам’ятати, що запобігання старіння шкіри – це робота і з зовнішніми проявами, і з внутрішніми процесами організму.