Elf bar 2500 — будь-який з 9 смаків у вашій кишені

Електронні одноразові сигарети — зручна альтернатива звичайним тютюновим виробам. Вони набули популярності серед молоді завдяки широкому розмаїттю смаків та стильному зовнішньому вигляду. Їх дуже зручно використовувати — одноразки маленькі і легко поміщаються в кишеню, бардачок чи сумочку.

Новинка від Elf bar — Elf bar 2500

Особливої уваги заслуговує нова модель від відомого виробника одноразових електронних сигарет Elf bar. Одноразка elf bar 2500 — це можливість вибирати серед 9 фруктових та ягідних смаків. Такий вибір зможе задовольнити навіть досвідчених користувачів.

Основні характеристики Elf ​​bar 2500

Пристрій має компактний розмір — 108х23 мм, тому легко поміститься навіть у невелику кишеню. Місткість батареї електронної сигарети становить 1400 мАг. Разом з великим обсягом рідини в картриджі (8 мл), це дозволяє зробити до 2500 затягувань, перш ніж пристрій розрядиться. Після розрядки в картриджі все ще залишається трохи рідини — це гарантує, що всі затяжки будуть чистими, без найменшого присмаку гару.

Дизайн

Пристрій має матову поверхню, що прикрашена стильним градієнтом. Кольори, в яких виконаний корпус, залежать від обраного смаку та дозволяють легше розрізняти різні варіанти електронної сигарети.

Лінійка смаків

  • Blue Razz Lemonade — лимонад з додаванням малини та лимона;
  • Coconut Melon — комбінація дині та кокосу;
  • Juice Peach — свіжий персиковий аромат;
  • Grape Energy — виноград з енергетиком, який зможе підбадьорити будь-кого;
  • Strawberry Ice — освіжаючий варіант із полуничним смаком;
  • Sour Apple — кисле яблуко;
  • Peach Mango Guava — мікс персика, гуави та манго;
  • Mango Peach Watermelon — суміш ароматів персика, кавуна та манго;
  • Banana milk — смак молочного коктейлю з бананом.

Переваги електронних сигарет

Одноразові електронні сигарети — чудовий вибір для тих, хто хоче кинути палити або просто бажає отримати задоволення, не вдаючися до тютюнових виробів. Вони зручні та вигідні у короткостроковій перспективі. Завдяки цим перевагам, одноразки стають все більш популярними та якісними.

Де купити Elf bar 2500?

Купити цю та інші моделі одноразок можна в інтернет-магазині Vandal, на віртуальних поличках якого ви знайдете все потрібне для якісного вейпу. Користувачі можуть придбати там вейпи, заправки та комплектуючі до них з доставкою по Україні «Новою Поштою». Vandal — це вибір на користь якісних вейпів!