Знайомства на вулиці: все просто

Нерішучість, відсутність приводу, сором – причин для того, щоб відмовитися від знайомства на вулиці, багато. Але що, якщо назустріч йде та сама? Нескладні поради, як не дати пройти повз дівчині мрії.

Доленосні зустрічі і знайомства відбуваються несподівано. Якщо все підготовлено, сплановано, швидше за все, задумане зірветься або піде не за планом. А випадкова зустріч поглядів може привести до довгих, щасливих відносин, кардинально змінити життя в кращу сторону.

Звичайна прогулянка по улюблених місцях може привести саме до такого знайомства. На вулиці багато дівчат, що йдуть у справах або просто насолоджуються хорошою погодою. Інший раз здається: ось вона, дівчина мрії – світяться очі, легка хода. Але дівчина мрії йде далі, а заговорити так і не вийшло – незручно, немає теми, та й одягнений не з нагоди. Так не піде! Є прості правила, дотримання яких дозволить не упускати момент.

Виділятися із загальної маси

На вулицях багато людей, високих і низьких, худих і повних, ошатних і не дуже. Але згадати зустрічних перехожих не вийде вже через хвилину. Щоб не злитися з натовпом і привернути увагу, потрібно подбати про зовнішній вигляд: одяг, поставу, вираз обличчя.

Не у всіх дівчат є пара, навіть найпривабливіші з них часто страждають від самотності і не проти познайомитися з гідною людиною. Ключове слово «гідною». Чим вище соціальний статус дівчини, тим менше у неї вибір. Якщо вона освідчена, розумна, доглянута, вихована, від потенційного партнера потрібні ті ж якості. І при знайомстві на вулиці важливо в перші ж секунди дати зрозуміти обраниці, що всі ці вимоги дотримані.

Перед виходом на прогулянку варто подивитися в дзеркало і відпрацювати ходу, поставу, вираз обличчя. Пряма спина, доброзичлива посмішка і зацікавлений погляд дадуть зрозуміти дівчині, що перед нею успішний, впевнена чоловік без особливих проблем, зацікавлений в знайомстві. Пристойний одяг доповнить образ, і шанси на успішний початок розмови будуть високі.

З чого почати

Численні гуру знайомств рекомендують приголомшити дівчину незвичайним питанням або фразою, але це сумнівна порада. У великих містах багато дивних особистостей – пікапери, промоутери, шахраї, наркомани. Весь список пролітає перед очима обраниці, якщо пристойного вигляду хлопець загороджує дорогу і несе якусь нісенітницю. Перша реакція – відторгнення.

Поцікавитися часом, знаходженням якоїсь будівлі або прохання прикурити теж не підходять для зав'язування знайомства. Питання і прохання звичні для міського жителя. Жебраки, алкоголіки, туристи... дівчина відповість на питання і, не зупиняючись, пройде далі. А намагатися нав'язливо продовжити невдалу розмову вже незручно і, швидше за все, безглуздо.

Що ж робити? Стислість і позитив в допомогу. Важливі не слова, а погляд і зацікавленість. Перша фраза не повинна перетворюватися в довгий монолог про філософію Канта - на другому реченні дівчина втратить інтерес. Досить простого "Привіт". Після відповідної реакції можна чесно висловити наміри: "Вибач, що відволікаю. Ти мені дуже сподобалася. Не міг не підійти". Головне – не м'ятися, не мимлити. Пам'ятаємо про поставу, посмішку, погляд. Впевненість і доброзичливість повинні бути в кожному слові. Перше враження – вирішальне.

Що далі

Якщо перший контакт налагоджений, і дівчина не проти знайомства, говорити можна на будь-яку тему: погода, архітектура, якість обслуговування в найближчому магазині. Не варто нехтувати питаннями: про себе всі люблять говорити.

Жарти доречні, якщо не виходять за межу. Вульгарності і відверті натяки можуть моментально зіпсувати перше враження. Забавні випадки з життя виручать, якщо загальна тема ніяк не знаходиться. Гумор цінується, а вміння жартувати над собою – тим більше.

Буває так, що відчувається бажання дівчини спілкуватися, але фрази односкладові, і вона більше слухає, ніж говорить. Доведеться брати нитку розмови в свої руки і намагатися намацати «ту саму» тему, на яку вона може комфортно говорити.

Не потрібно з місця в кар'єр вимагати номер телефону, запрошувати на наступне побачення, нав'язуватися, тим більше, запрошувати до більш тісного знайомства – це однозначно спрацює в мінус. Більше позитиву, дружелюбності, щирого інтересу.

Впевненість в собі і відсутність напруги – те, що потрібно. Не ворожу фортецю обложуємо. Якщо дівчина позитивно відреагувала на спробу знайомства, значить, і вона в ньому зацікавлена. Невимушена бесіда дає можливість співрозмовниці зацікавитися особистістю людини, а не тільки його бажанням знайомства.

Емоції та жести вітаються. Не варто будувати з себе «мачо» або брутального бандита – мода на чоловіків такого типу залишилася в 90-х роках минулого століття. Зараз цінується чуйність, емоційність, позитив. Налаштована на контакт дівчина, швидше за все, «віддзеркалить» співрозмовника і теж розкриється, залучиться в розмову.

Як завершити спілкування

Найпростіший спосіб – попросити номер телефону. Але це не єдиний варіант. Можна відразу призначити час і місце наступної зустрічі, продовжити спілкування в кафе, проводити до будинку або станції метро, продовжити спілкування в парку.

Основне – переконати співрозмовницю в тому, що зацікавленість в продовженні відносин – серйозна. Щирість і увага дадуть зрозуміти дівчині, що для неї ця зустріч – теж доленосна, що обіцяє зміни в житті на краще. І якщо все вийшло, наступна зустріч обов'язково буде.