Як не облажатися? Грубі помилки чоловіків при листуванні

Як при особистому спілкуванні, так і під час листування на сайті знайомств, хлопцям потрібно дотримуватися деяких правил спілкування, щоб зацікавити протилежну стать і можливо розвинути відносини в подальшому.

Є перелік помилок під час листування, які хлопці часто допускають і цими діями відштовхують дівчат. Психологи перераховують найбільш часті помилки при листуванні:

  •     Діалог нагадує допит. При такому вигляді спілкування, хлопець задає питання, а дівчина тільки встигає відповідати. Швидше за все, дівчина швидко захоче припинити листування.
  •     Неповага інтересів співрозмовниці. Звичайно, у кожної людини різні інтереси. Однак хлопцям варто утриматися від висміювання і зайвої критики жіночих хобі та захоплень. Наприклад: "це нісенітниця, ось автогонки – справжня справа". Якщо хлопець не зможе поважати захоплення співрозмовниці, то краще просто перервати з нею спілкування.
  •     Відсутність зворотного зв'язку. Звичайно, одна з переваг онлайн-листування - це достатня наявність часу на те, щоб придумати оригінальну відповідь. Однак не потрібно з цим перестаратися. Якщо на якесь питання дівчини хлопець не відповідає кілька годин, добу і більше, то співрозмовниця може подумати, що хлопець просто не хоче з нею спілкуватися. Після подібного ігнорування, дівчина навряд чи захоче відновити листування з чоловіком, адже вже залишився неприємний осад.
  •     Ігнорування інформації. Для жіночої статі дуже важливо, щоб співрозмовники вміли їх чути і вислуховувати. Подібна уважність хлопця до будь-яких "дрібниць" з життя дівчини, буде помічено співрозмовницею і це буде сприяти розвитку подальшого спілкування. А незацікавленість в діалозі навпаки буде мотивувати знайти іншого, більш чуйного співрозмовника.
  •     Алкогольні напої. Звичайно, може виникнути спокуса випити "для хоробрості", щоб було "легше і веселіше" спілкуватися. Тим більше, що при знайомстві в Інтернеті, співрозмовники один одного не можуть бачити. Так, це так. Однак сп'яніння все одно відіб'ється на манері письма і друкарських помилках.
  •     Неадекватна поведінка. Якщо ви написали дівчині і бачите, що вона "онлайн", не варто її квапити з відповіддю і писати неадекватні, образливі вирази, в стилі: "аууу, у вас всі вдома?, "ти чого, ігноруєш мене?», і т. д. Після такої грубої реакції, велика ймовірність того, що дівчина взагалі не відповість.

Знайомства в Інтернеті тільки здаються легкими. Якщо ви налаштовані серйозно-доведеться постаратися. Під час листування дівчата високо оцінять галантність, доброту, ввічливість, грамотність молодої людини. Звичайно, не буде зайвим згадати про свої добрі справи. Можливо розповісти і про свої недоліки, адже вони є у всіх. Але не варто себе занадто як перехвалювати, так і критикувати — це може тільки відштовхнути співрозмовницю.

Рекомендації психологів

Жінки люблять впевнених у собі чоловіків. Тому хлопець повинен сам зробити перший крок-починати листування. Потім по реакції дівчини буде зрозуміло: дана особа зацікавлена в спілкуванні чи ні. Якщо ваше повідомлення прочитали і нічого не відповіли, Не турбуйтеся! Можливо дівчина не вільна або просто в даний момент не хоче заводити нові знайомства. Фахівці рекомендують не впадати у відчай і продовжувати пошуки, адже навколо ще багато вільних красунь. Потрібно вірити в себе, щоб спілкування проходило легко і приносило задоволення обом сторонам.