Як підготуватися до побачення наосліп

Перше побачення наосліп буде повне загадок і таємниць для двох учасників зустрічі. Обом буде цікава зовнішність партнера, як пройде знайомство та багато іншого.

Перед зустріччю з таємничою особою вам, з одного боку – буде цікаво, а з іншого – буде страшно від невідомості та побоювань того, що побачення може пройти невдало.

Щоб менше боятися і бути готовим до різних непередбачуваних обставин, краще заздалегідь обміркувати найгірші сценарії розвитку побачення та шляхи їх вирішення.

Можливі форс-мажорні обставини та що робити у цьому випадку

Зрозуміло, під час зустрічі з таємничим незнайомцем слід не забувати про обережність. Однак слідкуйте за тим, щоб така передбачливість не переросла в зайву параною, а то ваше побачення може швидко закінчитися, навіть не встигнувши початися. У той же час не забувайте про те, що вам нічого не відомо про свого співрозмовника та його рід діяльності. Тому не буде зайвим перестрахуватися: повідомте рідних та близьких про те, куди йдете, з уточненням точних координат місцевості (ресторан, бар, кафе та ін.) та опишіть детальну інформацію про чоловіка чи хлопця, з яким йдете на побачення.

Під час зустрічі бажано не зловживати алкогольними напоями, щоб ваш розум залишався тверезим та ясним. Додому бажано повертатися на таксі.

Чоловікам також потрібно бути на чеку. Справа в тому, що в сучасному світі є багато жінок-шахрайок, яким потрібні не чоловіки, а їхній гаманець та інші матеріальні цінності. Під час зустрічі хлопцям також рекомендують не вживати спиртне або лише у малих дозах. І після першого знайомства не варто кликати співрозмовницю до свого будинку/квартири. Під час діалогу не розповідайте про своє матеріальне становище та місце зберігання грошей.

Побачення наосліп - великий ризик

Зазвичай побачення наосліп вибирають люди, яких називають «емоційними наркоманами», тобто. ті, кому необхідний адреналін у великих кількостях.

Тому що побачення порівнюють із квест-кімнатами, в яких доводиться стикатися з різними перешкодами. Також побачення наосліп можна порівняти з обідом у повній темряві. Ви не бачите страв, які приносить офіціант. Однак у вас є можливість насолодитися різноманітними ароматами та вишуканим смаком кожної страви.

Така ж аналогія і з побаченням наосліп: ви поки що не знаєте людину, проте можете дізнатися про неї більше виходячи з її поглядів, хобі та ін.

Як правильно організувати зустріч

Давайте перейдемо до основного значення побачення наосліп, тобто до зустрічі, яка лякає майже кожного і викликає великі переживання. Якщо ви познайомилися з партнером на просторах мережі, і певний період часу спілкування обмежувалося лише листуванням на сайті знайомих або соціальної мережі, то ваші переживання перед першою зустріччю в реальному часі будуть цілком очікувані і викликати певний неспокій і невпевненість.

Для того щоб почуватися впевненіше і щоб не розчарувати своє віртуальне кохання, ви повинні добре виглядати. Той факт, що ваш співрозмовник за листуванням захотів з вами зустрітися, свідчить про його велику зацікавленість у вашій персоні, тому потрібно виглядати на «відмінно».

Ваше наступне завдання – залишити позитивне перше позитивне враження про себе та більше дізнатися про партнера.

Саме в цьому і полягає перевага віддаленого спілкування: спілкування онлайн сприяє комунікації з будь-якою людиною, на відміну від реального життя, де багатьом людям складно просто познайомитися з бажаною особою, тому що заважають сором, комплекси, страх відмови та ін. І всі ці страхи спливають напередодні першої зустрічі.

Однак краще не метушитися і все робити поспішаючи: насамперед запитайте про місце зустрічі. Швидше за все, ваш співрозмовник захоче зустрітися в тій місцевості, яку знає, тому що незнайома місцевість на деяких людей діє гнітюче, і може не вийде гарного знайомства.

Також, як і ви, партнер може переживати напередодні побачення наосліп і може попросити прийти разом із братом чи сестрою. Не варто ставитись до такого прохання з роздратуванням, а навпаки, поставте себе на місце партнера.

Які можуть бути переваги

Замість того, щоб нервувати через ситуацію, знайдіть позитивні моменти в побаченні наосліп:

  •     Ви нарешті познайомитеся з партнером, з яким довго спілкувалися у листуванні.
  •     У реальному житті, на відміну від віртуального, неможливо прикидатися і ви подивитеся один на одного, оціните ряд позитивних якостей і негідностей один одного - це чудова можливість дізнатися, чи підходите одне одному як пара, чи ні.

Звичайно, побачення в сліпу пов'язане з якимось стресом та переживаннями, але саме завдяки пережитим емоціям, ви запам'ятаєте цю зустріч надовго!

Недоліки

Напередодні довгоочікуваної зустрічі вас можуть огортати емоції: страху, стресу, невизначеності, а на думку спадатимуть різні думки — від казкових до найгнобливіших. Враховуйте і те, що ваш партнер, швидше за все, переживатиме аналогічні емоції. І через переживання може поводитися неприродно: наприклад, надто нахабно, квапити вас чи буде надто скромним та ін. Перше побачення може бути невдалим, тому краще призначити ще одне побачення (якщо вам сподобався партнер) і наступна зустріч, швидше за все, пройде набагато краще.

Хибні уявлення

У вас може бути хибна переконаність у тому, що ви знаєте цю людину завдяки довгому листуванню, проте це далеко не так: фотографії можуть бути «відфотошоплені», а грамотні та романтичні повідомлення можуть бути заздалегідь продумані для того, щоб у одержувача склалася надто хороша думка про співрозмовника.

Тому, у будь-якому випадку, ви йдете на побачення з незнайомою людиною.

Якщо під час зустрічі ви усвідомили, що партнер вам не підходить, скажіть йому відкрито про це або заздалегідь придумайте план «відступу».

Бажаємо вам успіху і лише позитивних емоцій!