Як зрозуміти у листуванні: я їй подобаюся чи ні?

У сучасному світі багато молодих людей знайомляться в соціальних мережах, але як дізнатися: чи взаємні ваші почуття? Чи співрозмовник відповідає просто з ввічливості? Є кілька характерних ознак, подробиці у статті.

Інтернет-комунікація — це чудовий спосіб знайомства та постійного спілкування з протилежною статтю, навіть якщо не бачиш співрозмовника у реальному житті. Проте в онлайн-спілкуванні є суттєва вада: листування не може продемонструвати емоції людини, яка знаходиться по той бік екрану. Тому під час листування з дівчиною, хлопець може не розуміти: чи відчуває дівчина до нього почуття у відповідь? І чи має вона бажання познайомитися ближче? Відповідь на ці питання все ж таки можна дізнатися з листування, якщо знати деякі секрети.

Отже, розглянемо основні ознаки, які покажуть співрозмовнику про зацікавленість бажаної особи у подальшому спілкуванні.

Якщо дівчина виявляє ініціативу

Зрозуміло, перший крок у знайомстві має виявити хлопець. Однак під час подальшого спілкування, дівчина, якій небайдужа молода людина, періодично зав'язуватиме діалог першою, - це означає, що вона до вас небайдужа. І, швидше за все, буде не проти, якщо ваше спілкування перейде на новий рівень.

Завжди на зв'язку

Найчастіше при онлайн-спілкуванні співрозмовник може припинити спілкування на кілька тижнів, потім знову з'являється, як нічого не було. Така "недбалість" у спілкуванні свідчить про зневажливе ставлення до співрозмовника. Якщо ж дівчина пише вам регулярно, нехай навіть про дрібниці, це говорить про її велику зацікавленість у спілкуванні з вами.

Тому що між спілкуванням з сім'єю, друзями чи іншими важливими справами, дівчина віддає перевагу спілкуванню з вами. Така розстановка пріоритетів говорить про те, що ви для неї - не просто друг за листуванням, а дуже важлива людина у її житті.

Ще одна хороша ознака - це коли дівчина пише всякі, навіть незначні дрібниці, про себе: наприклад, як пройшов її день, якийсь забавний випадок з її колегами та ін. На перший погляд, це може здатися нудним, але насправді - це привід підбадьоритися: значить, вона вам довіряє все найпотаємніше!

Ігнорування повідомлень та швидкість відповіді на SMS

Якщо людині не цікаво спілкування з кимось, то вона і не спроможеться відповісти на повідомлення.

Якщо особа зацікавлена ​​в співрозмовнику, то відповідь на повідомлення буде в будь-якому випадку, навіть якщо розмова "ні про що". Так співрозмовник демонструє зацікавленість у спілкуванні. У такому разі можна дійти висновку, що дівчина до вас небайдужа.

Також, найімовірніше, леді захоче написати вам повідомлення відразу після того, як зайде в соціальну мережу. Дочекайтеся її онлайн та спостерігайте.

Внутрішнє посилання

Важливо не тільки радіти самому факту отримання повідомлення від дівчини, але й звертати увагу на смислове наповнення. Багато користувачів можуть відповідати на ваші запитання просто з ввічливості та тактовності, не виявляючи ініціативу у листуванні та уникаючи можливості розповідати про себе.

Якщо дівчині дійсно подобається спілкуватися з вами, вона цікавитиметься тим, що відбувається у вашому житті, вашими планами, бажаннями, враженнями та іншими подіями.

Ознаки загравання

Дівчата завжди люблять читати "між рядків" і не можуть обійтися без натяків. Якщо ви їй не байдужі, то співрозмовниця обов'язково ненав'язливо повідомить про це: через романтичні смайлики та стікери, ліричну музику та відеозаписи.

Важливо. Якщо ви байдужі дівчині, то вона відповідатиме суто з ввічливості, без прояву і найменшої симпатії. Дівчина, якою ви щиро симпатичні, не буде скупа на емоції.

Також зверніть увагу на список її друзів та активність інших хлопців на її сторінці. Якщо під час вашого листування, представників протилежної статі поменшало (вона їх видалила з друзів) і хлопці перестали ставити "мені подобається" на її фотографії, значить дівчина порвала все спілкування з іншими чоловіками і приділяє увагу тільки вам.

Стабільне листування

Не варто робити передчасних висновків, якщо дівчина один раз вийшла з мережі, нічого вам не повідомивши. Можливо, у неї були термінові справи, які потрібно швидше вирішити. Однак якщо співрозмовниця досить часто виходить із мережі нічого не написавши, або залишає ваше повідомлення прочитаним і не відповідає, велика ймовірність того, що її почуття охолонули.

Ще одна позитивна ознака – коли ви одночасно знаходитесь онлайн і виходите з мережі. Значить, у соціальній мережі дівчина спілкується виключно з вами, відсунувши інших претендентів на другий план. Цінуйте це.

Підбиваючи підсумки, можна дійти висновку: звичайно, під час листування можна багато дізнатися про людину і навіть про взаємну симпатію, однак, пам'ятайте, що найкраще не затягувати процес довгого листування і побачитися в реальному житті.