Кращий спосіб познайомитися з хлопцем на вулиці

Нерідко сучасні розумні і талановиті дівчата страждають від самотності. Причина в тому, що часто ті, хто звертають на цих дівчат увагу, їх абсолютно не цікавлять, а хлопці, які сподобалися, проходять повз. Однак існує вихід з даної ситуації.

Минув час, коли поведінка дівчини, яка проявила ініціативу, вважалася неприйнятною, і її засуджували оточуючі. Зараз жінки наділені рівними правами з чоловіками. Однак в сучасному суспільстві досі існує стереотип під назвою "хлопець повинен першим..." Давайте спробуємо від нього відмовитися і з'ясуємо, як познайомитися з вподобаним хлопцем на вулиці.

Необхідні складові знайомства:

До необхідних складових знайомства відносяться зовнішній вигляд і місце.

1. Зовнішній вигляд

Щоб бути впевненою в собі, потрібно бути задоволеною тим, як ти виглядаєш. Тому залишаючи будинок, слід завжди дотримуватися таких правил:

 •  Макіяж повинен бути природним, не викликаючим.
 •  Одягайтеся просто, але зі смаком. Одяг не повинен бути вульгарним.
 •  Пам'ятайте про акуратну зачіску, що доповнює образ.

2. Місце знайомства

Ідеальним місцем зустрічі другої половинки є вулиця. Тут завжди можна зустріти багато симпатичних хлопців. Дуже добре підходять для цієї мети парк, сквер або площа, так як люди відвідують ці місця для того, щоб відпочити, а значить вони не будуть нікуди поспішати і не відмовляться від знайомства з вами через нестачу вільного часу.

Способи знайомства

Існує кілька способів знайомства дівчини з хлопцем:

 1. Посмішка. Це найпростіший і ефективний засіб. Подаруйте посмішку вподобаному хлопцеві, таким чином ви покажете, що він вас зацікавив, і знайомство відбудеться.
 2. Прохання про допомогу. Згадайте про те, що ви представниця слабкої статі і зверніться за допомогою. Попросіть донести важку сумку або запитайте, де неподалік є гарне кафе. Справжній чоловік ніколи не відмовить у допомозі жінці, а інші просто не потрібні.
 3. "Випадкове" зіткнення. Це найромантичніший спосіб. Про нього знято багато голлівудських фільмів. Якщо ви при цьому щось упустите, ефект посилиться, так як хлопцеві доведеться допомогти вам.
 4. Увага до деталей. Звертайте увагу на підказки Всесвіту. Якщо хлопець сидить на лавці з книгою в руках, почніть розмову про літературу, скажіть, що без розуму від автора твору, і поцікавтеся, де він придбав цю новинку.
 5. Ефект несподіванки. Якщо ви є однією з екстравагантних дівчат, скористайтеся цим способом. Наприклад, ви можете наблизитися до хлопця, що зацікавив вас і сказати, що підійдете через пару хвилин. Коли повернетеся, почніть розмову. В цьому випадку напруга майже зникне, так як це вже не буде вашою першою зустріччю.
 6. Частування. Візьміть в кафе дві чашки кави і почастуєте хлопця, сказавши, що ваша подруга не прийшла, а каву ви вже замовили.
 7. Негода. Якщо на вулиці йде дощ, можна прилаштуватися під парасольку до симпатичного хлопця і мовчки піти поруч. Розмова обов'язково зав'яжеться. Можна зробити навпаки: запропонувати свою парасольку вподобаному хлопцеві і стати його благодійницею.

Це далеко не всі можливі способи познайомитися. Все перераховане вище є всього лише порадами, а це означає, що не потрібно строго дотримуватися одного конкретного сценарію, а потрібно діяти, виходячи з ситуації. Однак, якщо хлопець не хоче продовжувати з вами спілкування, не нав'язуйтеся. Обдаруйте його посмішкою і попрощайтеся, викиньте його з голови і вирушайте на пошуки інших кандидатів. В цьому випадку про вас залишиться приємне враження, і, може бути, цей красень ще проявить інтерес до вас.

Небажані вчинки при знайомстві

Якщо ви хочете зав'язати вдале знайомство, то потрібно пам'ятати, яких вчинків слід уникати:

 1.  Якщо ви йдете "на полювання", то не беріть з собою подружку. Без неї привернути увагу протилежної статі буде набагато простіше. Якщо ви все-таки боїтеся йти одна, то запросіть з собою знайомих хлопців.
 2.  Якщо ви очами заграєте до вподобаного хлопця, не перестарайтеся. В іншому випадку він може вирішити, що ви легкодоступні і з відчаю готові на все.
 3.  Уникайте вульгарностей в словах, поглядах, рухах.

Вибір теми для спілкування

Давайте уявимо, що знайомство відбулося. Вам потрібно підтримати розмову і зацікавити співрозмовника. Для цього можна вибрати наступні теми спілкування:

 1.  Спорт. Запитайте, за яку команду він вболіває. Якщо ви займаєтеся спортом, розкажіть про свої успіхи.
 2.  Відпочинок. Поцікавтеся, як любить він відпочивати і чим займатися. Розкажіть смішні історії про свою відпустку.
 3.  Хобі. Дізнайтеся, чим він захоплюється. Ця тема може обговорюватися не одну годину. Вона допоможе зрозуміти, що він являє собою.
 4.  Тварина. Розкажіть про своїх домашніх вихованців. Добре, якщо ви обидва любите тварин. Якщо ні, то сварок через це не уникнути, тому, можливо, краще припинити подальше спілкування з ним.
 5.  Фільми, книги, поїздки, сім'я. Ці теми допоможуть краще зрозуміти один одного.

Знайомтеся, спілкуйтеся, намагайтеся бути самими собою, і ви неодмінно зустрінете свого обранця!

Також рекомендуємо: