Як вибрати співрозмовника: коротка інструкція по знайомству в Інтернеті

Ставлення до знайомств через мережу вельми неоднозначне. Хтось вважає, що це марна трата часу, а інші святкують весілля з другими половинками, яких знайшли через Інтернет. З упевненістю можна сказати тільки одне: популярність сайтів знайомств зростає з кожним днем. Пояснення цьому просте: таким способом можна спілкуватися з людьми з будь-якої країни, будь-якого віку і статусу.

На сьогоднішній день онлайн знайомства є досить популярними, адже вони дуже зручні. Коли ви плануєте знайти другу половину на сайті знайомств, цінним навиком стане вміння уважно вивчати анкети майбутніх співрозмовників і також їх повідомлення. Часом малозначима випадкова фраза може багато розповісти про людину, тому, якщо грамотно обміркувати отриману інформацію, тоді вона допоможе не витрачати час на неприйнятних кандидатів, і як внаслідок, розшукати кохану людину в найкоротші терміни.

Онлайн знайомства - лайфхаки при спілкуванні

Коли ви прийняли рішення скористатися сайтом знайомств, як реальною перспективою знайти майбутню любов, неодмінно звертайте увагу на наступні прості знаки:

  •     У своїй анкеті найчастіше пишуть найнеобхіднішу інформацію. Однак деякі користувачі викладають лише одне фото і задовольняються парою невеликих пропозицій про себе. Тому при знайомстві зі співрозмовником, буде непросто скласти про нього повне враження. Найчастіше це стосується чоловічих анкет, адже хлопці, як правило, не особливо морочаться з якістю фото.
  •     Не повністю заповнена анкета. Коли інтернет-користувач залишає анкету майже незаповненою, це означає одне з двох – або він не знає відповіді на дані питання, або вважає це маловажним при знайомстві. Зазвичай співрозмовник заповнює тільки найголовніше, а все незначне пропустить.
  •     Порожня анкета. Абсолютно порожня анкета сигналізує про те, що її господар ще прибуває в сумнівах, чи дійсно потрібна йому дана сторінка і для чого саме. Але часом трапляються і такі особи, які вважають дивним витрачати свій час на заповнення анкети – частіше вони самі роблять вибір, з ким почнуть вести бесіду і починати відносини.
  •     Ворожість і хамство. Коли співрозмовник грубить і використовує ворожі вирази, це свідчить або про те, що у нього вже був негативний досвід через знаходження на сайті, або що це його норма спілкування. Досить сумнівно, що грубіян на сайті в реальному житті виявиться інтелігентом з джентльменськими манерами.
  •     Шаблонні привітання. Коли співрозмовник при спілкуванні на сайті вживає стандартні вітання, це говорить про його боязкість або мізерну фантазію, або ж про можливу спам розсилку багатьом користувачам. Банальне привітання можна порівняти зі смайлом або рядовим знаком уваги, яке надають заради відповіді.
  •     Діалог в односкладовому стилі без взаємних питань. Така манера натякає про те, що співрозмовнику нецікаво спілкування саме з вами, або він не розбирається в запропонованій темі.
  •     Питання, які ви вже висвітлили в анкеті. Такий тип користувачів зазвичай виділяється неуважністю, і при цьому вони можуть вести чат з декількома співрозмовниками одночасно. У такій ситуації непросто утримати в голові всю інформацію, тому співрозмовник повторює питання. На жаль, для даної особистості ви цікаві нітрохи не більше, ніж інші користувачі.
  •     Листування нагадує співбесіду. Часто співрозмовник при чаті з вами може перетворити діалог в цілий список заздалегідь підготовлених питань. Це свідчить про чіткі критерії пошуку, людина усвідомлює, хто саме йому необхідний. Якщо такий формат вас бентежить, запропонуйте зустрітися в реальному житті.
  •     Нескінченний потік захоплення. Коли людина постійно пише захоплення і компліменти це насторожує. Таким чином, співрозмовник намагається справити зайве хороше враження, не слід довіряти його словами.

Листування на сайті знайомств цілком може перерости в любовні відносини. Однак слід уважно вивчати анкети та повідомлення співрозмовників і не витрачати час і емоції на невідповідних кандидатів.