Як вести себе на першому побаченні

Перша зустріч, перший погляд, перші незручні ситуації... - це все так хвилююче! Але перше побачення може виявитися справжнім стресом, якщо ви не знаєте, як потрібно правильно себе на ньому вести. Незважаючи на ваш мандраж, побачення - це всього лише знайомство. Потрібно просто бути самим собою і показати обранцеві або обраниці, що ви в ньому або в ній зацікавлені.

Жінки не повинні нити, а мати чисту голову і високі підбори.

Будь-яка жінка перед зустріччю зі своїм обранцем думає про те, щоб виглядати ідеально. Але не варто відразу йти в салон краси і робити укладку як для випускного балу. Можна просто вимити голову, висушити волосся за допомогою фена і надати їм необхідний об’єм.

Також необхідно подбати про те, щоб манікюр був в ідеальній формі. Каблуки обов'язково потрібно одягати на побачення, навіть якщо на них доведеться пройти кілька тисяч метрів. При цьому не потрібно нити, з серії: "Мені важко! Краще б я їх не одягала! Я втомилася!". Можна пофарбувати вії і трохи запізнитися - це нормально для жінки.

А на побаченні ваше головне завдання ніжним поглядом дивитися на свого чоловіка, слухати уважно, що він говорить, особливо розповіді про його улюблену спортивну команду. Так-так!

Крім того, у вас має бути щиро гарний настрій, і будьте впевнені - успішне перше побачення гарантовано.

Чоловіки повинні мати чисті черевики, приходити з букетом квітів і без фрака

Перед першим знайомством хвилюються не тільки дівчата, а й хлопці. Адже найчастіше саме останні беруть на себе основну роль в момент прогулянки.

Чоловік повинен добре виглядати. Ні, не потрібно надягати фрак з метеликом і виливати на себе «море» одеколону. Йому цілком достатньо бути одягненим в чистий одяг і взуття, це все що йому буде потрібно в момент першого знайомства.

І звичайно, квіти. Вони обов'язково потрібні на першому побаченні. Але якщо знайомство відбудеться в парку, то краще букет подарувати в кінці, щоб ваш чарівний букет довше зберігав свою свіжість.

Молодий чоловік перед побаченням повинен заздалегідь прокласти маршрут прогулянок і кафе, в якому буде пригощати свою обраницю. А щоб не потрапити в непросту ситуацію, коли офіціант принесе рахунок, потрібно заздалегідь дати зрозуміти жінці, що ви хочете її пригостити.

Даруйте завжди компліменти. Адже як відомо, жінки люблять вухами. Однієї простої фрази "добре виглядаєш", — вже достатньо, щоб справити позитивне враження.

Після знайомства і прогулянок обов'язково потрібно запропонувати жінці проводити її до будинку.

Не потрібно дивитися в телефон, приходити з тваринами і дітьми, цілуватися

  • На відміну від жінок, яким властиво спізнюватися на перше побачення, чоловік повинен приходити точно за часом.
  • Дуже погано, якщо чоловік на побаченні постійно дивиться в телефон. Краще зовсім його прибрати і відключити звук.
  • Не можна поспішати, брати за руку свою обраницю і намагатися її поцілувати. Не варто гасити вогонь, поки він ще не розгорівся!
  • На перше побачення не слід брати собаку або дитину. Не варто відразу відкривати всі карти. Краще це зробити трохи пізніше, коли відбудеться перший поцілунок і ви зрозумієте, що створені один для одного.

  • Жінка не повинна розповідати про себе відразу все. Якщо чоловік розгадає всі її загадки на першому знайомстві, то на друге він навряд чи погодиться, інтерес може пропасти.
  • Занадто багато косметики на обличчі теж погано. Від різкого запаху духів може розболітися голова і добре провести час буде вже неможливо.
  • Також на першому побаченні забороняється заводити розмови про величину заробітної плати чоловіка, сексуальні пристрасті обох.
  • Жінки! не замовляйте в кафе багато їжі, щоб чоловік не подумав, що ви ненажера :). Цілком достатньо чашки кави і десерту.
  • І не варто надягати коротку спідницю, якщо ви не хочете фізичної близькості після знайомства і не поспішайте запрошувати його в свій будинок. Всьому свій час!