4 прості поради як привабити чоловіка

Мабуть, кожна представниця прекрасної половини людства задумувалась над тим, як привабити чоловіка, аби він кожну хвилину, а то і секунду думав лише про неї. Як правильно знайти до нього підхід, аби він врешті-решт опинився у неї “на гачку”. Відомі прийоми в психології допоможуть жінкам як можна скоріше отримати увагу та покровительство свого обранця.

Перше правило

Створіть інтригу. Вона може бути на рівні листування чи телефонної розмови, якщо ви тільки познайомились з предметом свого зітхання. Інтрига може бути у вигляді якогось ненав’язливого смс-повідомлення, коли ви залишаєте чоловіка додумувати, що буде далі. Або більш грандіозною, коли ви розповідаєте, що чекаєте через декілька днів дуже важливої для вас події, але без опису подробиць.Так чоловік буде думати про вас частіше.

Друге правило

Більше особистого простору. Зрозуміло, що коли чоловік вам подобається, хочеться проводити з ним якомога більше часу. Але чоловікам не подобається такий підхід. Зробіть так, щоб йому вас трішки не вистачало. Не розповідайте про себе все у першу зустріч, залишайте за собою інтригу. Також не варто мучити чоловіка телефонними дзвінками, краще говоріть йому, що розповісте все цікаве при зустрічі. Так ви будете його більше приваблювати.

Третє правило

Вмійте слухати свого обранця. Іноді буває так, що чоловік наважується розповісти про щось важливе для нього. Варто дослуховувати його до кінця, не перебиваючи. Якщо ви його переб’єте з фразою: "Та що там у тебе? От у мене який складний день", - чоловік просто подумає, що ви егоїстка, яка зациклена виключно на своїх проблемах. Вміння слухати необхідна річ, аби привернути його увагу.

Четверте правило

На третьому побаченні презентуйте йому невеличкий подарунок ретельно запакований та з бантиком. Скажіть йому, що ця річ пов’язує вас обох. При цьому, візьміть з нього обіцянку, що коробочку він відкриє лише на шостому побаченні. Таким чином, ви зацікавите його провести з вами ще більше часу, при цьому закохуючи в себе ще більше.

Наведені чотири правила чудово працюють аби привернути увагу чоловіка до себе. Користуватися всіма зразу чи використовувати по черзі - вирішувати лише вам. Але однозначно можна сказати, що при їх використанні чоловік буде думати про вас на постійній основі.

Сподіваємось, що у вас все вийде. Успіхів та кохання.