Як отримати максимальну користь від Чорної п'ятниці

Традиція передноворічних розпродажів прийшла до нас з Америки. І прижилася. Все більше українців сприймають Чорну п'ятницю як можливість чудово зекономити - і не тільки на подарунках.

Проте, не завжди знижки та акції йдуть на користь. Дехто починає безсистемно скуповувати все. А дехто - ведеться на акції, які насправді не несуть жодних знижок. Щоб Чорна п'ятниця принесла таке ж задоволення та економію, як бонуси від ПМ casino - притримуйтеся простих рекомендацій, які наведені нижче.

Плануйте заздалегідь

Кожної Чорної п'ятниці покупці хочуть досягти двох цілей. По-перше - купити зі знижками те, про що мріяли цілий рік. По-друге - не витратити всі гроші на незрозумілі акції.

Щоб цього не сталося - варто підготуватися до Чорної п'ятниці заздалегідь. Досвідчені поціновувачі акцій та розпродажів рекомендують:

 1. Заздалегідь накидайте список товарів, які вас цікавлять. Це допоможе вишукувати знижки на те, що вам потрібно. А не просто вестися на будь-яке повідомлення про величезні знижки.
 2. Підпишіться на розсилки тих компаній та сайтів, товари яких вас цікавлять. Так ви гарантовано не пропустите акції, які вас цікавлять.
 3. Заносьте початок акцій у планувальник в смартфоні. Немає нічого образливіше, ніж чекати на розпродаж, пропустити його початок та побачити потрібний товар у категорії “Розпродано”.
 4. Ще до початку акційного періоду вивчіть ціни на те, що ви хочете. Особливо це стосується великих покупок - техніки, ювелірних виробів тощо. Порівнюючи ціни, ви уникните продавців-брехунів, які створюють видимість “акцій”, підвищивши звичайний цінник напередодні розпродажу.
 5. Сплануйте свій бюджет на покупки. Знаючи верхню межу можливих витрат - простіше утриматися від обов'язкових придбань. 

Що варто купувати у Чорну п'ятницю

Якщо коротко, то варто купувати дороговартісні речі, на які робляться великі знижки. Це можуть бути:

 1. Побутова техніка - генератори, зарядні станції, холодильники, обігрівачі, сонячні панелі і т.д.
 2. Меблі, дороговартісні господарські речі, обладнання для роботи на присадибній ділянці.
 3. Професійна техніка - від комп'ютера під специфічні задачі до обладнання для бізнесу.
 4. Недешевий одяг - куртки, пальта, светри, термобілизна, якісне взуття та жіноча білизна.
 5. Якісний дорогий алкоголь, напів-оптові партії припасів довгого зберігання.
 6. І, звичайно, подарунки для близьких. 

Утримайтеся від покупок сотень дрібничок, які можна придбати й у інший час. Економія на них зазвичай мінімальна. А всі разом, вони здатні потягнути на суттєву суму. Краще витратити ці гроші, придбавши щось суттєвіше.

Де скуповуватися на Чорну п'ятницю

Це залежить від того, що саме ви бажаєте придбати. Якщо ви націлені на конкретні речі - перевірте, в яких онлайн та офлайн крамницях вони продаються. Запам'ятайте, які ціни були до розпродажу. Та підпишіться на новини, щоб не пропустити початок акції.

Якщо ж говорити в загальному, то звернуть увагу на великі онлайн магазини - розетка, ельдорадо, мойо, фокстрот, епіцентр та інші. Знижки на конкретний товар у них будуть відрізнятися, тому ви зможете обрати оптимальне місце покупки.

Зверніть також увагу на іноземні інтернет-крамниці - Амазон, Аліекспрес і т.д. Завдяки транспортним службам, таким як Нова пошта та Міст Експрес, українці можуть замовляти товари з них зі швидкою доставкою додому. Часуто це дешевше, ніж купувати щось вдома - навіть враховуючи доплату за доставку.

До того ж, іноземні крамниці часто серйозніше ставляться до розпродажів і роблять дійсно помітні знижки.