Збільшуємо шанси на виграш – 5 корисних порад

Оцінюємо шанси виграти в лотерею та аналізуємо поради по збільшенню шансів на перемогу 

Зазвичай лотерейні квитки вселяють більше віри, ніж автомати, а все тому, що на ринку пропозицій дійсно є компанії, які є офіційними представниками державних лотерей, працюють за ліцензією та під наглядом міністерства фінансів. Тому в чесності виплат можна не сумніватись. Але питання ще полягає в тому, що шанси як мінімум 1:2 в миттєвих лотереях та 1:7 в тиражованих, тому за перемогу доведеться позмагатися. При цьому, шанси на перемогу можна законно збільшити і забрати весь банк. Навіть маленькі перемоги приносять задоволення, тому поговоримо про те, як грати з розумом та що потрібно робити, аби не зливати свій бюджет і мати реальні шанси на перемогу. 

Науковий підхід до лотерейного бізнесу

Щорічно з’являється переможець, який забирає мільйонний виграш, щомісячно люди виграють 30000 гривень і більше, а щоденно виплачуються сотні та навіть тисячі гривень на одного гравця. При цьому шанси на виграш і справді не дуже високі. Якщо грати в УНЛ Суперлото, то шанс вгадати 2 з 6 номерів 1:8, а 5 з шести вже 1:73763, але враховуючи, яка кількість людей щоденно купує лотерейні білети через їх недорогу вартість, опинитися тим самим щасливчиком не так вже й складно. Це цілком реальна можливість.

Звісно, сподіваючись на максимальний виграш, гравець може витратити чималу суму на придбання квитків і так нічого не заробити. Тому до лотерейних білетів потрібно ставитися простіше – просто як до приємного проведення часу з невеликою долею адреналіну, а витрачати рівно стільки, скільки не шкода втратити. Відбити суму білету вдається більше ніж 6000 гравцям щотижня, а збільшити виграш в 10 разів 64 людям. Тому немає нічого неможливого, тим більше в сучасному світі, де можна грати не тільки за допомогою паперового білета, але й з онлайн картками, слідкуючи за онлайн трансляцією. Більшість лотерейних операторів самі згодні збільшити шанси на виграш клієнтів, пропонуючи «системну гру».

Трішки везіння та уважності для виграшу в лотерею

В першу чергу опишемо переваги системної гри, про яку згадували раніше. Вона допомагає багатократно збільшити свої шанси на перемогу, адже одночасно можна грати за 7-ма або навіть 12-тю номерами, але й вартість квитка буде відповідною. При виборі цієї гри мінімальна вартість придбання лотереї для участі стартує від 105 гривень, але це дає можливість грати не за однією комбінацією, а за всіма можливими, що можна скласти з обраних номерів. А ще треба взяти до уваги наступні поради:

  • краще віддати перевагу самостійному вибору номерів, а не автоматичному;
  • варто купувати не 1, а одразу декілька квитків і вводити в них зовсім різні комбінації;
  • можна і треба групуватися з друзями для викупу білетів якщо ви точно впевнені, що зможете справедливо поділити виграш;
  • не варто позичати гроші на придбання білетів – використовуйте лише свої вільні кошти, тоді навіть в випадку програшу ви формально нічого не втратите;
  • при виборі значень потрібно керуватись статистичними даними, а не улюбленими числами, а також не ставити в ряд всі парні або непарні;
  • одразу обирайте той вид лотереї, що вас цікавить найбільше, та прораховуйте стратегію гри – в миттєвих та скретч іграх це зробити фактично неможливо.

Усі ці поради допоможуть отримати насолоду від гри, навіть якщо вдача опиниться не на вашій стороні. Проте, якщо станете переможцем – витрачайте гроші на щось приємне для себе, а не на придбання чергових білетів, тоді насолода від виграшу буде відчуватись максимально.