Ремонт пошкоджених будинків за допомогою СІП панелей

Бойові дії на території України спричиняють постійні пошкодження та руйнування. Проте, сильні та мужні українці продовжують, попри все, жити й намагаються створити або покращити належні умови для життя. Тому, все частіше постають питання щодо відновлення та ремонту житлових будівель чи приміщень. Але окреме місце і безпосередній вплив на вибір має швидкість та ціна.

Що пропонують на ринку будівельних матеріалів?

Будинки, які зазнали руйнувань різного рівня, перш за все, потрібно обов’язково оглянути з фахівцем. Він допоможе оцінити ступінь збитків та запропонує варіанти відновлення пошкоджених або навіть зруйнованих будівель.

Одним з таких варіантів є ремонт за допомогою СІП панелей. Це сучасна канадська технологія будівництва, яку пропонує виробничо-будівельна компанія Light House, основою якою є використання дерев’яних структурно-ізоляційних панелей (сендвічів). Завдяки складу та технології виробництва, сандвіч-панелі мають високі показники енергоефективності та теплоізоляції. Внаслідок цього, витрачається значно менше ресурсів на опалення чи охолодження будівлі, в порівнянні з традиційним цегляним будинком.

СІП панелі легко і швидко монтуються, скорочуючи період будівництва. В залежності від рівня руйнувань, монтажні роботи тривають до 3 тижнів, а будівництво «під ключ» - до 10 тижнів. Процес встановлення не потребує залучення спеціальної вантажопідіймальної техніки, використання розчинів для кладки, подальше утеплення, шумоізоляція тощо.

Співвідношення вартості СІП панелей і їх якості є справедливим та вигідним для споживача. Будівельні роботи не потребують залучення великої кількості робітників. Це все дозволяє знизити фінансові витрати до мінімальних сум.

Як СІП панелі допоможуть пошкодженому будинку?

Враховуючи всі вище перераховані властивості СІП панелей, ремонт та відновлення зруйнованих будівель проводиться легко, надійно та, найголовніше, швидко. Панелі ідеально підходять як для заміни невеликої частини будинку, так і для повної реконструкції приміщення. Міцність СІП панелей та їх стійкість до навантажень дозволяє збільшувати площу, добудовувати поверхи та змінювати планування будівлі. 

Цей будівельний матеріал також можна використовувати у роботі з цегляними будинками та на вже існуючому фундаменті. Стіни з сандвіч-панелей готові до подальшої обробки, не потребують вирівнювання і поєднуються з різними оздоблювальними та декоративними матеріалами. Обираючи для роботи з пошкодженим будинком саме СІП панелі, Ви гарантовано отримаєте тепле, екологічне та економічне житло при мінімальних витратах та протягом короткого проміжку часу.