Як вибрати тумбу під телевізор

Компактні, але ємні тумбочки часто служать не тільки місцем для складування різних речей, але і надійною підставкою для домашніх кінотеатрів, світильників, акваріумів, декоративних ваз і іншого. Однак, необхідно розуміти, що не всім тумбам під силу впоратися з підвищеним навантаженням. Якщо ви хочете встановити на неї телевізор або інші великі і важкі предмети, в першу чергу зверніть увагу на конструкцію тумби і матеріал, з якого вона виготовлена.

Призначення тумби та її конструкція

До найбільш тендітних моделей відносяться приліжкові тумбочки, призначені для зберігання одягу і предметів особистого вжитку, що не володіють значною вагою. Як правило, такі моделі характеризуються полегшеним будовою і стоять на високих або тонких ніжках. Природно, такий предмет меблів не може витримати солідну вагу і не підходить в якості опори для телевізора.

Тумбочки для віталень мають більшу стійкість, але іноді не мають на увазі додаткових навантажень, особливо, якщо виробник використовував привабливі, але неміцні матеріали.

Для того, щоб зрозуміти, чи зможе тумба виконувати функцію підставки під телевізор, важливо зробити акцент на наступних параметрах:

  •     стійкості;
  •     формі корпусу;
  •     міцності ніжок;
  •     матеріалі;
  •     кількості ящиків і полиць;
  •     габаритах виробу.

Щоб не помилитися з розмірами тумби, необхідно врахувати габарити телевізора та іншої техніки, яка також буде на ній розміщена. Наприклад, колонки або ігрова приставка. Чудовим доповненням будуть ящики і полиці для зберігання пультів, навушників, дисків та інших супутніх аксесуарів. Така тумба дозволяє утримувати всі необхідні для ТВ предмети в одному місці і робить перегляд телевізора більш зручним, ніж підвісні кронштейни.

Найбільш затребувані зараз вузькі і довгі тумби, що відповідають габаритам сучасних телевізорів з плоским екраном. Але все-таки не потрібно забувати про компактні кутові тумби, що сприяють вилученню вигоди з так званої «мертвої зони».

Висота моделей також може відрізнятися. Визначаючись з підходящим варіантом, беріть до уваги, чи зручно вам буде дивитися телевізор, розташований, на такому рівні. Якщо тумба на ніжках, вони повинні бути короткими і стійкими.

Ще одним важливим критерієм є наявність в задній стінці тумби отворів для проведення необхідних кабелів.

З якого матеріалу повинна бути виготовлена ​​тумба?

Тверді породи деревини вважають найбільш міцним матеріалом. Вони характеризуються високою зносостійкістю і стильним зовнішнім виглядом. Не відстають від них і пресовані плити, також справляються з серйозними навантаженнями. До того ж, тумби, виготовлені з таких матеріалів, відрізняються різноманітною гамою кольорів, що важливо при створенні інтер'єру. Вибір більшості покупців зупиняється на ламінації такого ж кольору, в якому виконаний корпус техніки. Цим створюється єдиний ансамбль.

Скляні та металеві моделі також мають гарні характеристики і є чудовим доповненням інтер'єру в стилі хай-тек. Майте на увазі, що солідні виробники роблять тумби з міцного термообробленого скла, що дозволяє запобігати появі подряпин. Від придбання меблів, що мають м'яку оббивку або пластикову стільницю, варто утриматися. Такі предмети інтер'єру непрактичні: від встановленої техніки на них залишаються вм'ятини.

Не забувайте, що зовнішній вигляд тумби повинен поєднуватися ще й з іншими предметами меблів, що знаходяться в кімнаті. Сьогодні виробники балують нас величезним асортиментом моделей, виконаних в різних стилях і кольорах, що значно полегшує створення інтер'єру. До речі, при замовленні моделі, яка сподобалася, можна попросити змінити відтінок матеріалу, вибравши відповідний для вас колір з палітри, яку пропонує виробник.

Сучасні тумби відрізняє дуже лаконічний дизайн, оскільки головна роль відводиться саме функціональності. Тумба під телевізор не повинна бути «родзинкою» кімнати, головне, щоб вона виконувала роль надійної опори для дорогої техніки.