5 міст які варто відвідати в Україні і чому?

Україна - чарівна країна з надзвичайним колоритом, мальовничою природою, унікальною культурою та солов’їною мовою. Якщо ви збираєтесь в подорож прекрасною країною, то визначимо топ-5 міст, які обов’язково варто відвідати.


Київ

Столиця - є політичним, культурним і економічним центром України. Київ багатий на історичні та культурні пам'ятки. Найвідоміша пам'ятка - Києво-Печерська лавра. Монастирський комплекс, заснований у XI столітті. Включає в себе печери, де зберігаються реліквії святих. Інші визначні місця включають Майдан Незалежності, знамениту площу, що була місцем Революції Гідності в 2013-2014 роках, а також Софійський собор, зведений у XI столітті і занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Місто надзвичайно красиве навесні, коли квітнуть каштани. 


Львів

Колишня столиця Галичини та одне з найбільш культурних міст України. Воно має впливи різних культур, таких як польська, австрійська і українська.

Серцем міста є Площа Ринок, яка є однією з найбільших середньовічних площ у Європі. Тут можна побачити Ратушу, Чорну і Білу вежі, а також багато крамниць, кафе і ресторанів. Інші визначні пам'ятки включають Львівський оперний театр, Арсенал, Домініканський собор та Високий замок, звідки відкривається чудовий вид на місто. Львів вражає своєю колоритністю та неймовірними ароматами кави на вулиці.


Одеса

Перлина біля моря. Розташована на узбережжі Чорного моря і славиться своїми пляжами, курортами та живописними видами.

Головною визначною пам'яткою міста є Одеський оперний театр, який є одним з найбільших оперних театрів у світі. Він відомий своєю величністю та витонченою архітектурою. Дерибасівська вулиця - місце для прогулянок і відпочинку. Вона відома своїми кафе, ресторанами, магазинами та живою музикою. Французький бульвар є одним з найкрасивіших місць у Одесі, де можна насолодитися зеленими алеями, пам'ятниками та квітковими клумбами. Аркадія - популярний курортний район, де можна знайти пляжі, нічні клуби, ресторани та казино. Один раз побувавши в Одесі ви захочете повернутися сюди ще раз.


Харків

Харків - екс-столиця України. Є великим промисловим, культурним і освітнім центром східної України. Він відомий своїми широкими бульварами, скверами і парками. Площа Свободи є центральним майданом Харкова, оточена величними будівлями, включаючи Харківський національний університет та Харківський оперний театр.

Парк Горького - великий парк, де можна насолоджуватися пішими прогулянками, або велосипедними, атракціонами та пікніками. Музей Історії та Архітектури Харкова - цікаве місце, де можна дізнатися про багату історію та культурний розвиток міста.


Чернігів

Місто-герой та одне з найстаріших міст на території України, багате своєю історією та архітектурою. Визначні пам'ятки міста включають Чернігівський Хрестовоздвиженський собор, що датується XI століттям, Спасо-Преображенський кафедральний собор та Чернігівський історичний музей. Чернігівська фортеця - руїни середньовічної фортеці, яка слугувала оборонним спорудженням у минулому. Це місце пропонує захоплюючий краєвид на місто та його навколишній пейзаж. Парк "Сосновий Бор" - великий парк, де можна насолодитися прогулянками, пікніками та активним відпочинком. Вулиця Чернігівська - основна вулиця міста, відома своїми старовинними будівлями, магазинами та кафе.