Як зробити коктейль Молотова

У війні проти російських окупантів всі засоби хороші. Одним із найбільш популярних методів серед населення є коктейль Молотова, в Україні популярний як Бандера - смузі. Давайте розбиратися, що це за суміш, та як її приготувати, а головне безпечно використати.

Історія виникнення коктейлю Молотова

Якому коктейлю віддаєте перевагу Ви? «Кривава Мері», «Дайкірі», «Куба Лібре» чи «Мохіто»? Джентльмени крутіше віддають перевагу гарячішому… Те, що гаряче, так і називається вже майже 80 років – «коктейль Молотова». До цього диявольського винаходу нарком закордонних справ СРСР В'ячеслав Михайлович Молотов має непряме відношення. Цей коктейль виник під час радянсько-фінської війни 1939-1940 років. З боєприпасами у фінів було неважливо, вони вигадали наливати в пляшки запальну суміш і назвали його ім'ям відомого політика. Спочатку вийшло так - "коктейль для Молотова". Потім західна преса спростила назву, і вийшло, що коктейль нібито вигадав Молотов.

У Червоній Армії винахід теж прижився і був затребуваний вже в перші дні Великої Вітчизняної. 7 липня 1941 року Державний Комітет Оборони прийняв постанову «Про протитанкові запальні гранати (пляшки)», в якій було детально прописано, як виробляти та постачати війська запальними гранатами. А 2 серпня 1941 року Сталін затвердив «інструкцію щодо використання запальних пляшок».

На сьогоднішній день в Українсько-російській війні коктейль Молотова користується величезною популярністю аби знешкодити супротивника.

 Що необхідно для приготування коктейлю Молотова?

  1. Скляна пляшка ємністю 0,5 або 1 літр. Обирайте пляшку з тонкими стінками, вона швидше розбивається.
  2. Напалм або бензин. Напалм буде більш концентрований, а також його можна виготовити самостійно. В 100 мл. ацетону додати пінопласт та перемішувати до однорідної консистенції. У співвідношенні 1:1 додати бензин.
  3. Взяти несинтетичну ганчірку. Ширина її має бути не більше 15 см, а довжина не більше 35 см.

Приготування “Бандера-смузі”:

  1. У співвідношенні ¾ наповнюємо скляну пляшку приготованою рідиною;
  2. Взяти тканину і до половини занурити її в пляшку, а іншу половину вимочити окремо в рідині;
  3. Рідину необхідно одразу використовувати, але якщо такої потреби зараз немає, то закрийте її щільно металевою кришкою і не зберігайте більше ніж годину. Якщо перетримати, то коктейль стає менш дієвим і вибухонебезпечним.

Спосіб використання:

  • Візьміть пляшку в руки та підпаліть частину ганчірки, яка знаходиться не у пляшці та кидайте у потрібному напрямку. Важливо, щоб на ваших руках не було залишків бензину, чи напалму, щоб уникнути опіків.
  • Аби коктейль не загорівся в руках можна обтерти пляшку спиртом та дати йому просохнути.
  • Ганчірку, яка знаходиться за межами пляшки можна не змочувати рідиною біля самого горлечка, аби уникнути миттєвого вибуху.
  • Можна використовувати мисливські сірники, вони довші ніж звичайні. Примотайте їх скотчем до пляшки і підпаліть. Така невеличка хитрість теж допоможе не загорітися вибухонебезпечний суміші у ваших руках.

Важливо пам’ятати!

Не використовуйте суміш без нагальної на те потреби. Пам’ятайте, що речовина вибухонебезпечна і може нанести шкоду вам та людям, які знаходяться поруч, звісно, якщо це не орки.