Як легко завести знайомство на курорті. Корисні поради.

Щороку в літній сезон дамські журнали, а також портали повідомляють про те, що зв'язки, що виникли під час відпочинку, можуть бути корисними, щоб прибрати напругу, забути колишні невдалі відносини або знову відчути себе жінкою.

Але сором'язливих чоловіків розвелося набагато більше, ніж представниць слабкої статі, а на прибережжі моря, під яскравими променями сонця, в спокійній обстановці кожна жінка бажає хоча б просто пофліртувати. Ми рекомендуємо вам кілька простих методів познайомитися самій або посприяти молодій людині зав'язати знайомство з вами.

Попросити допомогти

Завести знайомство можна під час польоту або ще в аеропорту. Навіть на два-три дні поїздки дівчата беруть з собою великі валізи з кращими нарядами і аксесуарами. Поклажа виходить дуже важкою і цим потрібно вміло скористатися. Підібрати найбільш привабливого молодого чоловіка, який летить один без супроводу, і попросити його про допомогу. Малоймовірно, що отримаєте відмову. Дуже може бути, що крім допомоги, зможете обмінятися телефонними номерами.

Запропонувати власну допомогу

Може бути, якийсь привабливий чоловік виявиться недосвідченим мандрівником і йому обов'язково треба буде порадити, в якому місці розташована парковка трансферного автотранспорту, де придбати подарунки, як зняти в оренду автомобіль. Покажіть свої співчуття і винахідливість - допоможіть чоловікові з усім розібратися, в той же час не забувши пококетувати. Ніякий чоловік не встоїть після цього, і ви разом поїдете на орендованій машині за покупками :)

Попросити сфотографувати

Всі люди фотографуються на відпочинку. Навіть якщо на курорті ви перебуваєте разом з друзями, вам знадобиться людина з боку, яка сфотографує вашу компанію. Якщо ж ви відпочиваєте одна, то знайти стороннього "фотографа" просто необхідно. Адже не можна ж повернутися з відпустки без єдиного вдалого знімка!

Разом поїсти

Не має значення, проживаєте ви в п'ятизірковому готелі або в невеликому готелі. На курортах постійно багато народу. Ви можете залишитися без столика під час сніданку або вечері в найпрестижнішому місцевому ресторані. Не соромтеся, підключіть свою сміливість і виберіть самотньо сидячого чоловіка або компанію чоловіків і попросіть дозвіл сісти на вільне місце за їх столом. Поговоріть про політичну ситуацію в світі і кращих розважальних місцях в місті і, можливо, це несподіване знайомство буде продовженням курортного роману.

Похвалити

Чоловіки люблять, коли їх хвалять. А комплімент, отриманий від красивої дами, сподобається їм безсумнівно. Зверніть увагу, щоб похвала була розумною, а ви повинні виглядати чарівно.

Організувати колективне знайомство

Якщо ви на курорті перебуваєте разом з подругами, то краще буде, якщо ви познайомитеся з чоловічою компанією. У цій справі можна взяти ініціативу в свої руки, так як спочатку буде незрозуміло, хто до кого проявляє симпатію, а провести час в приємній компанії захочуть всі.

Знайомство під час морської прогулянки, святкової вечері, екскурсії

Подібне знайомство підходить зазвичай самотнім дамам. Тим, хто з якихось причин відпочиває без напарника, або тим, кому захотілося побути на самоті, але під час відпочинку - перехотілося. Завести знайомство можна під час колективної екскурсії. При перегляді пам'яток або природних красот можна уважніше придивитися і до молодої людини.

Якщо ви вирішили відпочити, дозвольте собі розслабитися і отримати задоволення на курорті. Безпосередньо весела і задоволена дівчина забирає всі погляди чоловіків на себе!