Аксесуари? Це про смак і стильність. Годинник? Це про статус.

Існує стереотип, що брендовий одяг здатний виглядати самодостатньо і не потребує додаткових аксесуарів. Але це помилкове судження. Бо саме аксесуари додають образам стилістичного забарвлення і здатні не просто доповнити лук, а навіть врятувати його. Існує ще один стереотип, згідно якого сучасній людині годинник ні до чого, бо вона і так має купу гаджетів, які легко і просто визначають час. Але і це помилкове судження. Бо годинник – це не просто предмет, завдання якого проводити індикацію часу. Годинник – якщо він правильно підібраний, здатний розповісти про свого власника багато чого (навіть більше ніж ID  картка).

swiss

Тому не дивно, що стильні люди продовжують відвідувати магазин годинників і аксесуарів, і вибору як додаткових елементів так і хронографів приділяють багато уваги. Допомогти визначитися з конкретним моделями готові консультанти Свіс Вотч. Експерти які добре розуміються і на особливостях дизайну, і на технічних секретах. А оскільки всі товари, запропоновані на сайті, якісні і виготовлені з якісних матеріалів (це закономірно для продукції відомих мануфактур), то придбання будь-якої моделі сміливо можна вважати вдалою інвестицією у власний імідж.

Аксесуарний етикет

Аксесуари – це додаткові елементи, завдання яких доповнювати образ і додавати вбранню стилістичного акценту. Наприклад, навіть самий строгий діловий костюм стане більш романтичним та набуде особливого шику, якщо додати до нього хустку. А от краватка навпаки зробить лук ще більш діловим та елегантним. Те саме стосується інших аксесуарів таких як:

  1. Пояси та ремені;
  2. Шалі та шарфи;
  3. Рукавиці.

Але це далеко не повний перелік аксесуарів, бо існують такі, які постійно не знаходяться на видноті. Але якщо ви вже користуєтеся гаманцем або витягаєте з кишені візитницю, то ці елементи теж мають бути стильні, виготовлені з супер якісних матеріалів. До таких «не видимих» але дуже важливих аксесуарів також відносять:

  • Ключниці;
  • Брелоки;
  • Затискачі для грошей;
  • Канцелярію (ручки, записники тощо).

Кожен з цих елементів має доповнювати образ, вписуватися в загальний ансамбль, підкреслювати ваш смак і статус.

До речі про статус. Підкреслити високий статус та фінансову успішність дуже вдало виходить у годинника. Одного погляду на цей елемент достатньо щоб зрозуміти перед вами ділова людина чи представник богеми, фінансово успішний споживач чи представник середнього класу.

Годинники представлені в жіночих колекціях чоловічих та універсальних. Так все частіше споживачі обирають саме моделі унісекс і вони дуже гармонійно вписуються у різні образи.

brendovi sumki

Головне, що всі моделі які доступні покупцям, вражають досконалими дизайнерським рішенням та технічною бездоганністю. Яка в свою чергу обумовлює точність роботи механізмів і їх безвідмовність навіть за складних умов експлуатації. В залежності від ваших смакових уподобань та стилю життя, фінансових можливостей та статусу консультанти Swiss-Watch допоможуть підібрати кращі рішення і в плані аксесуарів і в тому що стосується підбору годинника.