Обираємо футболки американського бренду Esprit

Серед предметів гардеробу кожної жінки обов’язково присутні декілька видів футболок та лонгслівів з короткими та довгими рукавами, різними за кольором та кроєм. Носити якісні жіночі футболки можна в поєднанні з новими джинсами та спортивним костюмом, з мініспідницями та штанами, одягати їх на ділову зустріч чи на повсякдень, вдома чи під час ранкової прогулянки. Для пошиття футболок американського бренду Esprit, який належить до сотні найвідоміших брендів одягу в США та інших країнах, використано дихаючу бавовну, м’яку віскозу та міцні синтетичні волокна, тому вибір футболок залежить від пори року та випадку, з нагоди якого надягають вказаний предмет жіночого гардеробу.

Асортимент жіночих футболок Esprit

Асортимент продукції американського бренду Esprit дуже великий та включає, в тому числі різні моделі жіночих футболок і лонгслівів, які є доречним одягом на будь-якому заході. На українському ринку продукція американської компанії представлена:

  • класичними жіночими футболками з V-подібними або круглими вирізами, з принтами чи без. Сучасні футболки Esprit є невіддільною частиною моди, тому їх можна надягати з нагоди урочистого заходу чи на повсякдень, використовувати їх елемент офісного дрес-коду чи для відвідин фітнес-залу;
  • сорочками поло з класичним варіантом коміру та кишенями на гудзиках. Завдяки новим тканинам та привабливим візерункам даний елемент жіночого гардеробу знову стає мега популярним;
  • сорочками з довгими рукавами, з тканини у смужку чи з оригінальним принтом, для більш холодного сезону можна скористатися лонгслівами. Такі види футболок є ідеальним елементом одягу в поєднанні з затишним та зручним кардиганом.

Деякі рекомендації щодо вибору футболок

Для білих жіночих футболок Esprit характерною є універсальна сумісність з будь-якими елементами одягу, включно з смугастими штанами або пальто в клітинку, з нанесеним великим вишитим принтом. Футболки чорного кольору пасують для всіх жінок, проте влітку їх носити не варто, адже чорний колір здатен притягувати тепло.

Футболки червоного кольору ідеально пасують жінкам зі світлою шкірою та світлим кольором волосся, в той час, лонгсліви синього та зеленого кольору є знахідкою для жінок з темним типом шкіри, які мають каштанове або чорне волосся. Футболки варто поєднувати з шикарним намистом та відповідним за кольором взуттям, які допоможуть створити унікальний та неперевершений жіночий образ.