Асортимент та переваги продукції швейцарського виробника Sika

Продукцію швейцарського бренду Sika, зокрема автомобільну та будівельну хімію, на сьогодні виготовляють у більш як 100 країнах світу, включно з країнами Північної та Південної Америки, Європи та Азії. Завдяки високій якості автомобільної та будівельної хімії, обсяги їх реалізації з кожним роком продовжують зростати і на сьогодні річні сумарні обороти швейцарського хімічного гіганта перевищують десятки мільярдів доларів. Продукція компанії Sika в Україні з’явилася в 2004 році, а на сьогодні офіційним представником швейцарського бренду в нашій країні є магазин Sikabud асортимент товарів якого включає виключно оригінальні зразки продукції.

Види продукції швейцарського бренду, що представлені на українському ринку

З часу заснування швейцарської компанії Sika вже минуло більше як 110 років, а асортимент її продукції залишається незмінним впродовж десятиліть та зосереджений на двох видах товарів, включно з будівельними матеріалами та сумішами і автомобільною (промисловою) хімією.

Вироби будівельного призначення на кшталт гідроізоляційних плівок та мембран, сумішей для виконання гідроізоляційних робіт, сухих розчинів та клеїв для цегляної кладки, для укладання бруківки та керамічної плитки виготовлені з використанням інноваційних технологій, тому є дуже довговічними та стійкими до впливу природних факторів.

Ще однією великою групою товарів, що виробляється на підприємствах швейцарського виробника Sika є матеріали, що повсюдно використовуються під час ремонту та обслуговування автомобілів, включно з спреєм та воском для антикорозійного захисту кузова автомобіля та окремих його конструкцій, герметиками та клейовими складами, що використовуються при монтуванні автомобільного скла та засобами для догляду та очищенням салону автомобіля.    

Чому покупці віддають перевагу продукції швейцарського бренду

Окрім довговічності та високій якості, будівельні матеріали та інша продукція Sika, що виготовлені на заводах швейцарського хімічного гіганта:

  • є абсолютно безпечними для навколишнього природного середовища;
  • отримали заслужене визнання в більш як 100 країнах світу та використані під реалізації найбільш масштабних будівельних та архітектурних проектів;
  • мають унікальні технічні характеристики, що дозволяє їх застосування для виконання різноманітних будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт.

Ціни на продукцію, що представлена на сайті інтернет-магазину SikaBud.com відповідають ціновим позиціям товарних груп розміщених на офіційному сайті швейцарського бренду.