Сухий шампунь: добре чи погано?

Ритм життя прискорюється і підштовхує використовувати швидкі рішення: фаст-фуд користується незмінним попитом у багатьох людей, швидке будівництво тіснить надійне і перевірене роками традиційне будівництво, великим попитом користуються різноманітні «експрес-курси». При покупках велика увага приділяється швидкості нагріву приладу, часом кип'ятіння, прання…

Тенденція не пройшла повз б'юті-індустрію. Сухий шампунь - не новинка, але яке це має значення, якщо він здатний привести в порядок зачіску за кілька секунд?

У деяких випадках сухий шампунь - дійсно панацея, але, як і у будь-якого засобу, є плюси і мінуси.

Позитивні якості:

  •  Швидкість. Залежно від довжини волосся, їх приведення в порядок займе 10-20 хвилин. Корисно, якщо потрібно швидко прийняти презентабельний образ.
  •  Немає можливості вимити голову. Сухий шампунь можна завжди тримати при собі, в звичайній косметичці. І навіть якщо доведеться опинитися в таких місцях, де немає можливості вимити голову, зачісці можна надати доглянутий вигляд.
  •  Заміна засобу для укладання. Після застосування укладального шампуню волосся без зусиль розчісується і укладається, набуває обєму.
  •  Можна завжди носити з собою. Флакончик компактний, вміщається в стандартну косметичку. Використовувати можна в будь-який момент.
  •  Усуває жирний блиск. Властивості сухого шампуню дозволяють позбутися жирного блиску, надаючи ефект чистоти. Для людей з підвищеною жирністю голови – перший помічник.
  •  Підходить всім. Універсальний засіб для чоловіків і жінок, незалежно від типу волосся.

Негативні якості:

  •  Не миє, а підтримує зовнішній вигляд. Не замінює засіб для миття. При застосуванні підтримується зовнішній вигляд, але голова не стає чистіше.
  •  Не підходить для постійного використання. При частому або постійному застосуванні може викликати проблеми зі шкірою голови – через закупорку пір. Волосся може втратити блиск, потьмяніти, сповільниться їх зростання.
  •  Не підходить для проблемного волосся. Якщо з волоссям є проблеми – тонке, ослаблене, що випадає, – засіб краще не використовувати – можна посилити проблему.
  •  Темне волосся може виглядати неакуратно. Засіб розпорошується у вигляді дрібних білих частинок. Якщо погано розчесатися після застосування, частинки можуть залишитися. За зовнішнім виглядом дуже схоже на лупу.

Розуміючи позитивні і негативні якості засобу, можна грамотно його використовувати, дотримуючись правил застосування. В цьому випадку сухий шампунь стане надійним помічником.