Як відрізнити натуральну косметику від підробки?

У наші дні багато хто прагне вести здоровий спосіб життя. Крім регулярного заняття спортом і вживання здорових продуктів, на допомогу прийде повністю натуральна косметика. Необхідно навчитися розрізняти якісні товари від підробок. Це принесе величезну користь твоїй шкірі і волоссю, так як оригінальна косметика заснована на органічних засобах. Так як же розібратися, що перед тобою якісний продукт?

Терміни придатності

Термін придатності натуральної косметики не може бути довгим. У тому випадку, якщо на упаковці написано, що користуватися засобом можна більше одного року, не купуйте товар. Натуральні засоби зберігають корисні елементи близько року, але не більше. Такого роду косметику слід зберігати в холодильнику, якщо розпакували.

Склад продукції

За назвою бренду дуже складно споживачеві визначити, скільки хімічних елементів знаходиться в інгредієнті. Тут є прості правила:

  •  Ті назви, які закінчуються на -ен,- ат,- ол,- ан, швидше за все, мають ненатуральні компоненти.
  •  Матеріали для натуральної косметики привозять з екологічно чистих регіонів.
  •  Якщо є речовини, найменування яких тебе лякають, попроси продавця-консультанта розповісти про них докладніше.
  •  Читай більше спеціалізованої літератури, щоб знати властивості різних рослин і трав.
  •  Дізнайся в перевірених джерелах Інтернету, які речовини не зашкодять твоїй шкірі.
  •  Не відмовляйся від товару, якщо в ньому міститься маленька кількість засобів не рослинного походження.
  •  Так, натуральна косметика заснована на натуральних властивостях, але не може містити їх на всі 100%.

Важливий показник - реклама

Якісна продукція завжди знайде свого клієнта. Якщо компанія піарить товари агресивно, тебе повинно це схвилювати. Якщо продавець не викликає довіри, вимагай надати сертифікат.

Колір і структура косметики

Заборонено в натуральній косметиці використовувати різного роду барвники. Органічні компоненти мають білий відтінок або не мають кольору взагалі. Винятком можна вважати ту косметику, яка містить натуральні компоненти певного природного кольору. Такі ж вимоги і до аромату. Різкі запахи духів і занадто солодкі ноти парфумерії бувають у штучних товарів. Консистенція натурального засобу не повинна бути повністю однорідною і може незначно розшаровуватися, тому що в складі немає синтетичних загусників.

Ціна натуральної косметики

Висока вартість продукції не підтверджує наявність якості. Але обов'язково врахуй, що натуральна косметика не може мати дешеву ціну. Щоб потім не переживати, що гроші були витрачені даремно, заздалегідь читай відгуки споживачів на засіб, що тебе зацікавив.