Чи можна носити золото зі сріблом?

Деякі жінки бояться змішувати срібло і золото в одному вбранні. Суперечка про можливість поєднувати благородні метали вічниа, адже у них різна енергетика. Сьогодні багато ювелірних будинків прийшли до рішення, що біло-жовті аксесуари дуже вигідно і дорого виглядають разом, створюючи незвичайний візуальний ефект. Пропонуємо 6 порад, як правильно поєднувати улюблені аксесуари.

1. Обручка

Обручку ви вибираєте одну на все життя. Любителі креативних речей переплавляють її, вигідно підкреслюючи поєднання срібла і золота. В такому випадку можна надягати разом прикраси з різних металів. Срібні і золоті кільця носять не тільки одночасно, але і на одній руці. Зі сріблом чудово поєднується обручка з білого золота.

2. Колір фурнітури

Жінки сильно переживають з приводу поєднання кольору фурнітури з відтінком прикрас. Але не варто звертати на це увагу. Якщо ваша куртка має сріблясту блискавку, то зовсім не обов'язково надягати сережки зі срібла. Золоті каблучки в якості прикрас теж вельми доречні. Хоча тут потрібна міра. Якщо на вас босоніжки з масивними пряжками сріблястого кольору, то ви повинні зняти помітне кольє із золота. Це виглядає вульгарно і говорить про відсутність смаку.

3. Прикраси з двох металів

Незважаючи на поради поєднувати два металу окремо, багато модниць воліють носити прикраси виготовлених відразу з двох металів. Дуже красиво виглядають кільця, в яких золото накладено на срібло, так само срібні сережки з золотими вкрапленнями. Багато жінок купують прикраси, де обидва метали включають в себе дорогий камінь. Аксесуар підійде і під суворий офісний стиль на ділові зустрічі, і під невагому легку сукню на дружні вечірки. При цьому увагу оточуючих вам забезпечено сповна.

4. Ювелірна багатошаровість

Стилісти всього світу закликають жінок чергувати шари 2 сплавів металу. Красиво і багато виглядають декіоька ланцюжків з них. Можна надягнути на руку 3 браслети, два з яких виготовлені з золота і один з срібла посередині. Майте на увазі, такий підхід недоречний до сережок.

5. Третій колір

Можна додати до двох благородних металів третій відтінок. Ви будете виглядати стильно, надівши на шию золоте кольє, з срібними сережками у вухах, при цьому обидві ці прикраси будуть з одним каменем, наприклад з перлами. Камінь доповнить вам шарму і зробить образ гармонійним. Якщо у вас вже є прикраса з каменем, то спробуйте придбати ще одне, не має значення з якого металу, головне, щоб з таким же камінчиком. Тоді можете сміливо експериментувати.

6. Красиве поєднання

Не варто зловживати змішуванням золота і срібла. Поєднання двох різних за відтінком металів не повинно кидатися в очі. Прикраси служать для підкреслення окремих частин тіла і образу в цілому. Головне відчувати міру і зберігати стиль. Щоб ваші прикраси завжди були в ідеальному стані, пам'ятайте, що вони одягаються останніми, виходячи з дому, а приходячи, знімаються першими. Будьте привабливі і гідні красивих коштовностей!