Гігієнічна помада: різновиди та вибір

Мабуть в кожній жіночій косметичці є такий чудодійний засіб, як гігієнічна помада. Вона може бути абсолютно різною. У твердій основі, кремоподібній, з різними відтінками та запахами. Навіть містити у собі плампери для збільшення об’єму губ. Проте, мало хто знає, як правильно обрати гігієнічну помаду, аби вона відповідала всім своїм заданим параметрам. Будемо розбиратися.

То ж що за чудодійний косметичний засіб?

Гігієнічна помада – це універсальний косметичний засіб, яким можуть користуватися не лише представниці прекрасної половини, а й чоловіки, і навіть діти. Можна сказати, що це незамінний помічник усієї родини. Вона захищає ніжну шкіру губ від перепадів температури, створюючи на губах захисний бар’єр.

Які різновиди гігієнічної помади?

Існує декілька видів гігієнічної помади. То ж як не помилитися з вибором?

  • Зволожуюча помада. Незамінний помічник спекотного літа. Через сонце наш організм втрачає багато вологи й губи страждають від цього теж. Така помада буде утримувати вологу на ніжній шкірі ваших губ.
  • Живильна. Такою помадою краще користуватися, коли термометр за вікном показує мінус. Адже для зими це безумовно необхідна річ. Нестача вітамінів може датися в знаки й на шкірі губ. З’являться тріщинки та непотрібна сухість. Щоб цього не сталося, краще використовувати живильну гігієнічну помаду.
  • Помади з spf – фільтрами. Її треба використовувати на постійній основі в будь-яку пору року. Вона захистить від шкідливого і надмінного ультрафіолетового випромінювання. Для прогулянок по місту можна брати з spf-15, 20. Для подорожей або місцезнаходження на більш відкритих ділянках з spf – 30.
  • Помада для боротьби з інфекційними захворюваннями. Нерідко буває, що перед самим побаченням або якоюсь важливою зустріччю в нас на губах може з’явитися герпес. Така помада володіє антисептичною, протизапальною та загоювальною дією.

Як краще використовувати гігієнічну помаду?

Краще всього носити гігієнічну помаду з собою в сумочці, або кишені куртки, чи навіть у бардачку улюбленого авто. Наносити потрібно за мірою потреб ваших губ. Якщо відчуваєте, що губи пересихають, то краще користуватися не 1-2 рази на день, а й серед дня. Після їжі, чи після того, як ви десь попили каву. Варто зазначити, що це також має бути атрибутом вашого вечірнього туалету, адже у квартирі може бути сухе повітря й ваші губи можуть потріскатися.

Будьте привабливими зі своїми ніжними губами. Здоров’я та краси!