Сервіс dostavkain: викуп та доставка товарів в Україну

Інтернет-шопінг стає все більш популярним у всьому світі, в тому числі в Україні, де аудиторія активних покупців, що здійснюють покупки в інтернет-магазинах неухильно зростає, поповнюючись різновіковими та гендерними категоріями споживачів. Збільшення кількості активних інтернет-покупців опосередковано впливає на збільшення чисельності онлайн магазинів, які постійно працюють над покращенням своїх функціональних можливостей, пропонуючи покупцям здійснювати покупки в інтернеті за допомогою ручних мобільних додатків та незважаючи від місця їхнього перебування. Для покупки певних речей на іноземних інтернет-площадках, а також для їхньої доставки можна скористатися послугами сайту dostavkain.com однойменного сервісу доставки.

Коли варто скористатися послугами сервісу доставки

Інтернет-шопінг на іноземних торгових онлайн площадках має свої специфічні особливості, пов’язані з організацією доставки придбаного товару з чужої країни, з технічними можливостями викупу товарів, їхньому митному оформленню, сплатою відповідних податків та зборів. Успішне вирішення всіх перелічених питань можливе завдяки використанню послуг спеціалізованого сервісу dostavkain.com, який був створений ще в 2011 році та окрім веб-сайту має реальний офіс в районі столичної станції метро «Чернігівська».

Послуги сервісу спрямовані на охоплення максимальної кількості країн, де українські інтернет-покупці можуть замовити той чи інший товар та забезпечення його доставки до України за оптимальною вартістю. На сьогодні складські термінали сервісу розташовані на території Китаю та США, Італії, Німеччини та Іспанії, увесь товарообіг по доставці товарів підлягає обов’язковому страхуванню.

Сервіс не береться за виконання будь-яких ризикових операцій та сумнівних схем з придбання та доставки товарів, внаслідок яких придбані товари чи вантажі можуть бути затримані або заарештовані в одній з іноземних держав. Сервіс приймає замовлення до виконання тільки в тому випадку, коли готовий нести відповідальність за викуп певного товару і при не виконанні зобов’язань зможе повернути отриманий авансовий платіж.

Чому варто скористатися послугами сервісу доставки

За понад 12 років надання послуг з викупу та доставки товарів і вантажів, придбаних за кордоном, сервіс dostavkain.com заслужив репутацію надійного партнера, забезпечуючи належний рівень співпраці та співробітництва з американськими, німецькими, італійськими, іспанськими та французькими торговими інтернет-площадками.

На сьогодні головним напрямком діяльності сервісу є супровід торгових контрактів та доставка товарів з Китаю, в зв’язку з чим проведено переміщення головного офісу сервісу до міста Гуанчжоу, де облаштовано складські приміщення. Клієнт може замовити перевірку товарів на складі та отримати фотозвіт до моменту відправки вантажів в Україну.