Вхідні двері в стилі лофт в інтер'єрі сучасної квартири

Вхідні двері в стилі Лофт

Стиль Лофт в інтер'єрі має на меті створювати практичний і мінімалістичний дизайн, при цьому зберігаючи затишок і естетичний привабливий вигляд. У цьому стилі віддається перевага простоті, уникненню зайвих елементів інтер'єру. Дотримуючись принципів стилю лофт, важливо дотримуватися індустріального напрямку. Вхідні двері в стилі Лофт повинні забезпечувати надійний захист будинку від вторгнень. Типовою рисою традиційних вхідних дверей в стилі Лофт є масивне полотно з металу чи деревини з грубою візуальною обробкою. Вітаються сліди часу, такі як сколи, шероховатості і пошкодження фарби, які додають елемент автентичності. Вхідні двері в стилі Лофт легко доступні через каталог інтернет-магазину https://100dverei.com.ua/. Тут ви можете обрати із різноманітних стильних та функціональних конструкцій, які відповідають вимогам стилю Лофт.    вхідні двері в стилі лофт

Особливості вхідних дверей в стилі Лофт

Двері в стилі Лофт зазвичай вирізняються простотою, функціональністю та грубим індустріальним виглядом. Ось кілька характерних рис вхідних дверей у стилі Лофт:

  • Метал. Використання металевих елементів, наприклад, сталевих рам, може підкреслити індустріальний характер стилю Лофт.
  • Натуральні матеріали. Дерево, особливо з видимою текстурою, може додати тепла до холодного промислового вигляду.
  • Невідшліфовані поверхні. Залишені без оздоблення бетонні поверхні або стіни з цегли можуть надати дверям стиль Лофт.
  • Колір. Часто використовуються нейтральні кольори, такі як чорний, білий, сірий і коричневий. Але металеві відтінки теж є досить популярними. Наприклад, сріблясті, сталеві відтінки підкреслюють промисловий характер.
  • Фурнітура. Використання якісної металевої фурнітури, такої як ручки та замки, може додати елегантності. Винти, болти, відкриті шарніри можуть підсилити загальний вигляд. Освітлення:
  • Прозорі вставки. Вставки з скла або сітки можуть додати відчуття простору і відкритості.
  • Простота форми. Очевидні, геометричні форми, типові для стилю Лофт, можуть бути використані для створення сучасного вигляду.

Удачі у створенні дверей у стилі Лофт! Пам'ятайте, що ключовим елементом цього стилю є сирість і простота, тому намагайтеся зберегти цей зовнішній вигляд при проектуванні.

Вхідні двері Лофт в інтер’єрі

          Двері в стилі лофт

Стиль Лофт визволяє людей від щоденності, надаючи дому зовнішній вигляд, який виглядає зношеним, але затишним в одночас. Кам'яна цегла, потерта підлога і вінтажні меблі стали його характерною рисою. Стиль Лофт також вплинув на дизайн дверей, і тепер важкі залізні конструкції змінилися на сучасні двері. При виборі дверей Лофт важливо враховувати особливості власного інтер'єру. Наприклад, навіть за умови, що стиль передбачає використання масивних полотен, вони гармонійно виглядатимуть лише в просторих приміщеннях. У невеликих студійних квартирах слід враховувати візуальний комфорт, оскільки занадто великі двері можуть створити враження втрати простору.

Де можна придбати вхідні двері Лофт

          магазин 100 дверей

Ви можете обрати вхідні двері в стилі у каталозі нашого інтернет-магазину «100dverei». Ми готові надати безкоштовну консультацію за допомогою заповнення форми на сайті або по телефону. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну конструкцію, враховуючи технічні характеристики приміщення, особливості інтер'єру та індивідуальні побажання клієнта. Ми співпрацюємо безпосередньо з відомими виробниками дверей в Україні, тому ми можемо пропонувати вигідні ціни для наших покупців.