Як оформити стіни в коридорі власними руками

Оригінальні способи ремонту коридору

Перше, що зустрічає Вас в будь-якій оселі – це коридор. І тому дуже важливо зробити перше враження про приміщення позитивним. Передпокій – це місце, яке схильне до забруднень і при ремонті, бажано, використовувати матеріали, які добре миються та легкі у догляді. В магазині Samokleyka будуть раді запропонувати Вам різні види оздоблювальних матеріалів для дизайну інтер’єру, а саме – самоклеючі плівки та декоративні 3д панелі, які ідеально підходять для оформлення коридору.

Оформлення коридору самоклеючими панелями

          

Вибір самоклеючих панелей для коридора важливе завдання, і врахування ряду аспектів може допомогти зробити правильний вибір. Важливо враховувати стиль і дизайн вашого передпокою при виборі панелей. Це допоможе створити гармонійний інтер'єр, який вам сподобається. Розрахуйте кількість панелей, які потрібно для покриття площі стін у передпокої.  Переконайтеся, що поверхня стін готова до приклеювання панелей. Якщо є штукатурка або фарба, краще видаліть їх перед установкою панелей для кращого зчеплення. Якщо у вас є діти або домашні тварини, оберіть матеріал, який стійкий до забруднень і легко очищається. Самоклеючі панелі можуть бути відмінним варіантом, оскільки вони не бояться вологи і хімічних засобів. Ось декілька варіантів використання самоклеючих панелей для коридору:

  1. Мінімалізм з акцентами. Використовуйте світлі та нейтральні панелі для стін, але додайте кілька яскравих або текстурних панелей як акценти. Це дозволить створити сучасний і стильний вигляд.
  2. Мозаїчний ефект. Розмістіть панелі у формі мозаїки для створення унікального та художнього вигляду. Ви можете вибрати панелі з різними візерунками та кольорами для цього ефекту.
  3. Еко-стиль. Виберіть панелі з природніми текстурами, такими як дерево або камінь, щоб створити атмосферу еко-стилю в коридорі. Це додасть теплоти та природності.
  4. Галерея мистецтва. Використовуйте панелі як основу для виставки мистецтва чи фотографій. Це може бути чудовим способом вираження вашого художнього смаку.

          Самоклеючі панелі

Самоклеючі панелі можуть бути не тільки естетичним вибором, а ще й рентабельним. З урахуванням цих факторів ви зможете створити стильний і функціональний дизайн для коридору, який буде радувати вас і вашу родину.

Оформлення коридору самоклеючою плівкою

Самоклеюча плівка для дизайну стін - це чудовий спосіб змінити атмосферу приміщення без необхідності великих зусиль та витрат. Ось кілька ідей, як ви можете використати самоклеючу плівку для стін коридора:

  1. Абстракція. Створіть геометричні візерунки або смуги на стінах за допомогою самоклеючої плівки. Це може додати сучасний і структурований вигляд.
  2. Кольорові акценти. Додайте яскраві кольорові плями або візерунки для створення живого і енергійного інтер'єру. Ви можете вибрати контрастні кольори або тонування, які відповідають загальному стилю приміщення.
  3. Дзеркальний коридор. Покрийте більшу частину стін коридору дзеркальною самоклейкою, щоб візуально збільшити простір і відобразити світло. Це особливо ефективно у вузьких коридорах.
  4. Арт-проекти. Створіть свої власні мистецькі шедеври на стінах, використовуючи самоклеючу плівку як основу. Це може бути великим джерелом творчості та індивідуальності.
  5. Стіна для нотаток. Використовуйте крейдову самоклейку для створення планувань, списків справ, або навіть календаря на стіні. Це може бути корисним у кухні або коридорі.

Не забудьте підібрати кольори та дизайн, які вам подобаються, і врахувати освітлення для того, щоб коридор виглядав якнайкраще. Успіхів в оформленні!