Рейтинг криптообмінників від XchangeScan

Криптовалюта поступово перетворюється на звичний засіб для проведення платежів, за допомогою якого можна придбати/оплатити певні види товарів чи послуг. Водночас досить часто виникає необхідність обміну цифрових грошей на звичні (фіатні) грошові знаки і в таких випадках варто скористатися послугами надійних криптообмінників, де також можна придбати той чи інший вид т.з. електронних грошей, на кшталт біткоїнів, альткоїнів чи стейблкоїнів. Вибір криптообмінника краще проводити на основі їхнього місця в рейтингу, що відображене на сайті XchangeScan.

Критерії оцінки надійності криптообмінників

Завдяки моніторингу криптообмінників Xchangescan, покупці чи продавці криптовалюти мають можливість обрати надійний пункт обміну віртуальних валют та швидко і вигідно обміняти криптовалюту завдяки якісному сервісу. Рейтинг криптообмінників обов’язково враховує активність криптообмінника на протязі останнього періоду часу, відгуки реальних покупів/продавців криптовалюти, що скористалися його послугами.

Критеріями оцінки рейтингових показників криптообмінника служать:

  • його репутація, що формується, в тому числі за рахунок позитивних відгуків користувачів та згадувань на сторінках трастових порталів;
  • функціональні характеристики щодо кількості валют, швидкості обміну, можливостей безпосереднього обміну між клієнтами (т.з. P2P-обмін);
  • показники безпеки, що враховують реєстрацію обмінника як юридичної особи, публічну доступність оферти та політику конфіденційності.

Серед важливих чинників, що безпосередньо чи опосередковано вливають на показники рейтингу криптообмінників, варто відмітити їхню публічність (використання профілів у найбільш поширених соціальних мережах на кшталт Telegram, Facebook чи Twitter) та зручність сайту обмінника, в тому числі наявність мобільної версії, зручного інтерфейсу та цілодобової служби технічної підтримки.

Чому варто враховувати рейтинг саме від XchangeScan

Фахівці сервісу XchangeScan ретельно стежать за подіями на фінансових ринках, пов’язаних з ринком криптовалют та відслідковують всі параметри, що впливають на показники рейтингу, який оновлюється з максимальною оперативністю. Кожен криптообмінників, що включений до рейтингу відзначається максимальною надійністю та окрім того пропонує своїм відвідувачам максимально вигідні умови обміну криптовалюти за оптимальним курсом.

Відвідувачам сайту xchangescan.com.ua немає потреби займатися пошуком криптообмінників, достатньо ввести параметри обміну криптовалюти і до їхньої уваги зразу же буде надано окремий перелік найбільш вигідних обмінників, де імовірність фінансового шахрайства зведена до мінімуму.