В Києві відкрився новий музичний комплекс 7 Monkeys

В Києві відкрився новий музичний комплекс 7 Monkeys, що є і репетиційною базою, і студію звукозапису і музичною школою! Засновник студії Влад Вєлєєв, електронний музикант, лідер гурту Refinders описує ідею створення так: “Київ вже давно став місцем дизайнерських ресторанів і кафе, клубів, люди звикають до комфорту і краси, але музикою більшість займається в необладнаних, некомфортних приміщеннях через відсутність альтернативи. Ось її я і створив! Хочу, щоб тут музиканти почували себе особливими людьми”

Перше, що кидається в очі, коли сюди потрапляєш, -це чудовий дизайн: продумане все, від артворку на стінах до неонового освітлення в туалетах і музики в них. Над дизайном працювала прогресивна київська дизайнерка Катя Лопатюк, а її сестра, одна з еко активістів і представник руху арт апсайклінгу, розробила артворк для стін студії. 

По-перше, в 7 Monkeys є 4 просторих кімнати для репетицій гуртів з усім необхідним: барабанні установки, топові лампові гітарні підсилювачі, клавішні інструменти і т.д. Кожна кімната прекрасно звукоізольована і акустично продумана. 7 Monkeys вже обрали для себе як місце репетицій і занять Юрій Бардаш, Wellboy, Гурт Коррупція, 95й Квартал, Melovin, Atomiс Simao, “Клуб благородных певиц”, Аніко Долідзе та багато інших чудових музикантів. 

По-друге, 7 Monkeys- це студія звукозапису з унікальними можливостями. Тут можна записати окремі інструменти, вокал, одначасно накопичити весь гурт в одній чи в кількох кімнатах, записати аудіо чи відео подкаст, звести і відмастерити пісні, провести онлайн-трансляцію з п’яти камер в instagram/facebook/youtube , записати професійне музичне відео (в команді також є оператори та свій парк відео апаратури) і т.д. 

Нещодавно Євген Філатов (The Maneken) навіть провів тут запис оркестрової секції для музики до нового українського фільму. 

7 Monkeys  - це також і музична школа з класами гітари, фортепіано, вокалу і барабанів. Школа не тільки навчає грати чи співати, а також об’єднує своїх учнів в музичні гурти та під наглядом коучів організовує їм репетиції! Коли такий новостворений гурт вже має програму з 3-4 пісень йому надають можливість виступити на концертах 7 Monkeys. Називається це все Band Starter, зареєструватись можна на сайті студії www.7monkeys.kiev.ua.

У студії є команда саунд продюсерів і тут можна реалізувати майже будь-які музичні задачи: написати аранжування для своїх пісні, звести і відмайстерити вже готове аранжування, замовити навіть цілу пісню на свій смак.